Seth Rogen odcina się od oskarżanego przez kobiety Jamesa Franco

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Seth+Rogen+odcina+si%C4%99+od+oskar%C5%BCanego+przez+kobiety+Jamesa+Franco-142328
Seth Rogen odcina się od oskarżanego przez kobiety Jamesa Franco
źródło: Getty Images
autor: Tim Mosenfelder
Seth Rogen promuje właśnie swoją autobiografię "Yearbook" i przy okazji został zapytany o jego relacje z Jamesem Franco.

Panowie przez lata wiele razy ze sobą współpracowali. Jednak od dłuższego czasu nad Franco unoszą się ciemne chmury oskarżeń o molestowania seksualne. W 2018 roku Rogen deklarował, że będzie kontynuował współpracę. Teraz zmienił zdanie.

Prawda jest taka, że nie współpracowałem ostatnio z Jamesem i na razie nie mam tego w planach - powiedział Rogen w wywiadzie opublikowanym w "Sunday Times Magazine".

Rogen odniósł się także do niedawnych oskarżeń Charlyne Yi. Aktorka ujawniła na Instagramie, że przez Jamesa Franco chciała odejść z filmu "Disaster Artist". Inni próbowali ją od tego odwieść oferując większą rolę, na co miała zareagować płaczem i deklaracją, że chce czegoś przeciwnego, że nie czuje się bezpiecznie pracując z seksualnym drapieżnikiem. Na to miała usłyszeć, że Franco-molestator to temat przebrzmiały i że aktor zmienił swoje zachowanie. Yi uznała, że za ochronę, jaką wtedy cieszył się Franco, współodpowiada między innymi Rogen, który był producentem "Disaster Artist".

Rogen odpowiedział na to: Jedyne co mogę powiedzieć, to że gardzę przemocą i znęcaniem się i nigdy nie ukrywałbym działań kogoś, kto to robi. Nigdy też świadomie nie postawiłbym nikogo w sytuacji, w której byłyby w pobliżu kogoś takiego.

Rogen dodał też, że jego relacja z Franco uległa w ostatnich latach zmianie i nie jest pewien, czy wciąż są przyjaciółmi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones