Snoop Dogg: "Dr. Dre pracuje nad za***istą muzyką do nowego Grand Theft Auto"

Rolling Stone / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Snoop+Dogg%3A+%22Dr.+Dre+pracuje+nad+za***ist%C4%85+muzyk%C4%99+do+nowego+Grand+Theft+Auto%22-144351
Snoop Dogg: "Dr. Dre pracuje nad za***istą muzyką do nowego Grand Theft Auto"
źródło: Getty Images
autor: Todd Williamson
29 października na amerykańskiej platformie radiowej SiriusXM zadebiutuje nowy odcinek podcastu "Rolling Stone Music Now", którego gościem będzie Snoop Dogg. Przed premierą odcinka trafiło jednak do sieci kilka wypowiedzi Snoopa, jednak największą uwagę przykuła wzmianka o Dr. Dre i serii "Grand Theft Auto".

"Wiem, że jest w studiu" powiedział Snoop. "Wiem, że robi tam za***ebistą nową muzykę. Część tych kawałków powiązana jest z wychodzącą niedługo grą GTA. Myślę, że w taki sposób te kawałki będą miały premierę - w nowej grze z serii GTA".

Rockstar Games odmówiło komentarza redakcji Rolling Stone, co nie powinno nikogo dziwić, bo studio jak mało kto chroni swoich tajemnic i nadchodzących projektów. Czy chodzi o utwory, które pojawią się w kolejnym rozszerzeniu do "GTA Online"? Może Dr. Dre nagrywa nowe kawałki do debiutującej niedługo trylogii "Grand Theft Auto"? A może Rockstar po cichu pracuje nad wyczekiwanym przez graczy "Grand Theft Auto VI" i Snoop właśnie uchylił rąbka tajemnicy? 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones