Trylogia "GTA" zdominowała Netflixa!

Mobilegamer.biz / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/GTA+Trilogy+dominuje+na+Netflix+Games-153807
Trylogia "GTA" zdominowała Netflixa!
W grudniu 2023 roku na platformie Netflix Games zadebiutowało "GTA: The Trilogy Definitive Edition", które, jak można było się spodziewać, okazało się wielkim hitem. Według najnowszego raportu portalu mobilegamer.biz, trylogia GTA osiągnęła 18 milionów pobrań, co czyni ją jedną z najpopularniejszych gier na tej platformie. Dane te opierają się na informacjach zebranych przez Appmagic, dotyczących pobrań zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Android.

Wzrost popularności Netflix Games dzięki "GTA"Po grudniowej premierze "GTA Trilogy" Netflix Games odnotowało znaczący wzrost liczby pobrań. Jest to niewątpliwy sukces platformy, która dotychczas nie przyciągała aż tak dużej uwagi graczy. "GTA: The Trilogy Definitive Edition" zawiera w sobie trzy kultowe tytuły – "GTA III", "Vice City" oraz "San Andreas".

"San Andreas" – lider pobrań na NetfliksieSzczególnie godny uwagi jest fakt, że to właśnie "GTA: San Andreas" cieszy się największą popularnością wśród graczy. Według danych Appmagic, ten tytuł został pobrany aż 11,6 miliona razy na urządzeniach iOS i Android, co stanowi znaczną część ogólnej liczby pobrań całej trylogii. Biorąc pod uwagę ocenę naszej społeczności na poziomie 8,6 (ponad 47 tysięcy ocen), wynik ten nie powinien być zaskoczeniem.

Choć "San Andreas" dominuje, "GTA: Vice City" również znalazło się w pierwszej dziesiątce najczęściej pobieranych gier na Netflix Games, zajmując dziesiąte miejsce.Pozytywne recenzje od fanówNowa mobilna wersja trylogii GTA spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony fanów. Wiele osób chwali zmiany wprowadzone w stosunku do poprzedniej edycji Definitive z 2021 roku, zwracając szczególną uwagę na poprawę jakości i eliminację wielu błędów, co sprawia, że nazywają tę wersję najlepszą iteracją trylogii.

Zapowiedź "GTA Trilogy" w ofercie Netflix Games była niemałym zaskoczeniem, ale jak widać, opłaciło się to streamingowemu gigantowi. Jakie jeszcze tytuły chcielibyście zobaczyć dostępne w ramach abonamentu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones