"Deadpool & Wolverine". Nowy plakat trolluje fanów Taylor Swift?

CBR / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Taylor+Swift+w+widowisku+Marvela+%22Deadpool+%26+Wolverine%22+Ten+plakat+wywo%C5%82a%C5%82+burz%C4%99-156023
"Deadpool & Wolverine". Nowy plakat trolluje fanów Taylor Swift?
Dziś do sieci trafiły nowe plakaty filmu "Deadpool & Wolverine". Uwagę fanów przykuł ten przygotowany dla sieci IMAX. Wiele osób wierzy, że zapowiada on obecność Taylor Swift w widowisku Marvela.

Czy Taylor Swift jest w widowisku "Deadpool & Wolverine"?Plotki na temat obecności Taylor Swift w widowisku "Deadpool & Wolverine" krążą po sieci od dłuższego czasu. Najbardziej przybrały na sile w ubiegłym roku, kiedy to piosenkarka była widziana w towarzystwie Shawna Levy'ego, Ryana Reynoldsa i Hugh Jackmana.

Oliwy do ognia dolewają zarówno reżyser jak i gwiazdy widowiska. Nikt z nich nie chce bowiem jednoznacznie potwierdzić ani zaprzeczyć obecności Taylor Swift.

Nowy plakat najwyraźniej gra na nadziejach fanów. Plakat jest bowiem niemal identyczny do tego, jaki już wcześniej został zaprezentowany. Jest jednak jedna różnica - teraz pojawiły się bransoletki przyjaźni. Fani Taylor Swift natychmiast uznali, że symbolizują one obecność piosenkarki w widowisku.

Czy tak jest naprawdę, czy może dział marketingu trolluje fanów? Przekonamy się już wkrótce.

Tak wygląda wywołujący masę komentarzy plakat widowiska dla kina IMAX.


A tak wyglądają plakaty przygotowane dla 4DX i ScreenX:


Zwiastun filmu "Deadpool & Wolverine"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones