Twórca "Evil Dead" daje dobry powód, by kibicować Urugwajowi

Bloody Disgusting / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tw%C3%B3rca+%22Evil+Dead%22+daje+dobry+pow%C3%B3d%2C+by+kibicowa%C4%87+Urugwajowi-128688
Urugwajczyk Fede Alvarez, autor świetnego remake'u "Martwego zła", złożył fanom filmu bardzo poważną obietnicę na Twitterze. Otóż jeśli drużyna jego rodaków zatriumfuje na odbywającym się w Rosji Mundialu, zrobi wszystko, by wyreżyserować sequel.


Cóż możemy dodać? Chyba tylko tyle, że poza wymachiwaniem biało-czerwoną flagą, z umiarkowaną siłą zaciskamy kciuki za Suareza, Cavaniego i spółkę. Na razie Urugwaj ma za sobą zwycięstwo 1:0 nad Egiptem, a w grupie Rosję i Arabię Saudyjską, więc wyjście z grupy to pewnik.

Niestety, takim pewnikiem nie jest powstanie filmu. Droga produkcji na ekrany pozostaje kręta i wyboista. Trzy lata temu Sam Raimi i Fede Alvarez zapowiadali powstanie aż trzech obrazów w ramach serii. Pierwszym miało być "Evil Dead 2" z Mią jako główną bohaterką. Drugim - "Army of Darkness 2", czyli kontynuacja "Armii ciemności" z Ashem jako bohaterem. Zwieńczeniem miał być film, w którym Mia i Ash połączyliby siły w walce z piekielnymi mocami.

Ze wspomnianych projektów nic nie przetrwało do dziś. Nie wiadomo jednak, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami Ghost House Pictures. Chcielibyście zobaczyć sequel? Albo polsko-urugwajski finał mundialu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones