Twórcy "Wszystko wszędzie naraz" szykują film-wydarzenie. Daniel Kwan i Daniel Scheinert mają nowy projekt

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tw%C3%B3rcy+%22Wszystko+wsz%C4%99dzie+naraz%22+szykuj%C4%85+film-wydarzenie-154396
Twórcy "Wszystko wszędzie naraz" szykują film-wydarzenie. Daniel Kwan i Daniel Scheinert mają nowy projekt
źródło: Materiały prasowe
Duet reżyserski Daniels, czyli Dan Kwan i Daniel Scheinert, przygotowuje swój kolejny projekt. Czym nas zaskoczą tym razem reżyserzy oscarowego "Wszystko wszędzie naraz"?

Nowy film twórców "Wszystko wszędzie naraz" ma już datę premieryGettyImages-1473115278.jpg Getty Images © Jeff Kravitz


Studio Universal wpisało do kalendarza datę premiery nowego filmu Dana Kwana i Daniela Scheinerta: projekt trafi do kin 12 czerwca 2026 roku.
  
Na chwilę obecną nie ujawniono żadnych innych szczegółów filmu. Studio opisuje projekt słowami "event film". Termin "film-wydarzenie" zazwyczaj oznacza wyczekiwane widowisko, wysokobudżetowy blockbuster mający być sensacją. Czy tak będzie w tym wypadku? Zobaczymy.

Będzie to pierwszy film, jaki dwaj Danielowie nakręcą w ramach umowy, którą podpisali z wytwórnią Universal latem 2022 roku, jeszcze zanim zdobyli Oscary za najlepszy film, reżyserię i scenariusz.   

Duet zaczynał w świecie teledysków. Ich pełnometrażowym debiutem był "Człowiek-scyzoryk" (2016) z Paulem Dano i Danielem Radcliffe'em. W ostatnim czasie Kwan i Scheinert wyreżyserowali jeden z odcinków nadchodzącego serialu ze świata "Gwiezdnych wojen" "Skeleton Crew".
 

"Wszystko wszędzie naraz" - zwiastun
"Mam parę uwag": Rozmawiamy o "Wszystko wszędzie naraz"Posłuchajcie odcinka podcastu "Mam parę uwag", w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o filmie w reżyserii Dana Kwana i Daniela Scheinerta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones