Vin Diesel wspomina Paula Walkera w 10. rocznicę śmierci. Emocjonalny wpis gwiazdora "Szybkich i wściekłych"

Instagram, MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Vin+Diesel+wspomina+Paula+Walkera+w+10.+rocznic%C4%99+%C5%9Bmierci.+Emocjonalny+wpis+gwiazdora+%22Szybkich+i+w%C5%9Bciek%C5%82ych%22-153119
Vin Diesel wspomina Paula Walkera w 10. rocznicę śmierci. Emocjonalny wpis gwiazdora "Szybkich i wściekłych"
źródło: Getty Images
autor: Kevin Winter
30 listopada obchodziliśmy smutną rocznicę – dokładnie 10 lat wcześniej Paul Walker zginął w tragicznym wypadku samochodowym. Vin Diesel, który partnerował mu w serii "Szybcy i wściekli", podzielił się na Instagramie emocjonalnym wpisem, w którym wspomina przyjaciela.

Vin Diesel wspomina Paula Walkera w 10. rocznicę śmierci


W obszernym wpisie, który zamieścił na swoim Instagramie, Vin Diesel wspominał zmarłego przed dziesięciu laty przyjaciela.

To jedno z moich ulubionych zdjęć – napisał w poście ilustrowanym fotografią Paula Walkera i swojej córki. Wiedziałeś, jaki dumny byłem, gdy moja córka, Alpha Angel, Twoja siostrzenica grała na pianinie... Ostatniej nocy grała "Sonatę Księżycową". Wspomnieniami cofnąłem się do nocy sprzed jej narodzin. Pracowaliśmy razem do późna. Powiedziałeś mi wtedy, że najlepszym momentem mojego życia będzie doświadczenie narodzin mojego dziecka. Twój uśmiech, kiedy następnego dnia powiedziałem Ci, że przeciąłem pępowinę, był bezcenny.

Ekranowy Dominic Toretto dodał, że wciąż tęskni za przyjacielem.

Po dziesięciu latach... Wiem, że te dni pięknych wspomnień będą wypełnione łzami. Ale czas płynie i z każdym mijającym rokiem przez te łzy przebija się coraz więcej uśmiechów. Bo wiem, że kiedyś znowu się spotkamy, a nasza braterska więź będzie jeszcze mocniejsza. Brakuje nam Ciebie.

Oryginalny wpis możecie zobaczyć poniżej: Zobacz zwiastun filmu "Szybcy i wściekli 7"


"Szybcy i wściekli 7" to ostatnia część, w której mogliśmy zobaczyć Paula Walkera. Film trafił na ekrany kin wiosną 2015 roku. Na całym świecie zarobił ponad 1,5 miliarda dolarów, dzięki czemu zajął trzecie miejsce w światowym box offisie. Zobaczcie jego zwiastun: 

Oryginalny wpis możecie zobaczyć poniżej: Akcja "Szybkich i wściekłych 7" rozpoczyna się mniej więcej rok po tym jak zespół Doma (Diesel) i Briana (Walker) powraca do Stanów po ułaskawieniu. Starają się być prawowitymi obywatelami i członkami rodzin, co po latach na wysokich obrotach nie do końca im wychodzi. Dom z całych sił stara się ponownie zacząć życie z Letty (Rodriguez), podczas gdy Brianowi z trudem przychodzi dostosowanie do funkcjonowania na spokojnych przedmieściach z Mią (Brewster) i ich synem. Z kolei Tej (Bridges) i Roman (Gibson) korzystają z życia, bawiąc się i podrywając dziewczyny. Wszystko wydawałoby się wracać do normalności, gdyby nie fakt pojawienia się brytyjskiego zabójcy, który z zimną krwią realizuje swój plan i ma rachunki do wyrównania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones