WIDEO: Clive Owen odkrywa, czym są "Więzy krwi" w polskim zwiastunie

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Clive+Owen+odkrywa%2C+czym+s%C4%85+%22Wi%C4%99zy+krwi%22+w+polskim+zwiastunie-105807
Zapraszamy do obejrzenia polskiego zwiastuna filmu "Więzy krwi". Cały obraz będziecie mogli obejrzeć w kinach już od 18 lipca.

Klip znajdziecie poniżej:
Dwaj bracia, gliniarz i przestępca, walczą o przetrwanie w świecie, w którym rządzi rywalizacja i przemoc. W mieście, w którym trudno uciec przed przeszłością. Czy miłość może dać nadzieję na nowy początek?

Chris (Owen) wychodzi z więzienia po odsiedzeniu wieloletniego wyroku. Czeka na niego Frank (Crudup), młodszy brat, który jest dobrze zapowiadającym się gliniarzem. Frank, mimo wielu wątpliwości, daje bratu kolejną szansę, pomaga mu w znalezieniu pracy, w kontakcie z dziećmi i byłą żoną (Cotillard). Kiedy Chris poznaje Natalie (Kunis), pojawia się nadzieja na nowy początek. Frank spotyka się z Vanessą (Saldana), byłą dziewczyną zabójcy na usługach mafii.

Choć braci zawsze wiele dzieliło, więzy krwi są dla nich najważniejsze. Czy pewnego dnia będą musieli wystąpić przeciwko sobie?