WIDEO: Nadchodzi nowy film twórcy "Wielkiego piękna"

Deadline, youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Nadchodzi+nowy+film+tw%C3%B3rcy+%22Wielkiego+pi%C4%99kna%22-143548
WIDEO: Nadchodzi nowy film twórcy "Wielkiego piękna"
Wkrótce na festiwalu w Wenecji swoją premierę będzie miał nowy film reżysera "Wielkiego piękna" i "Młodego papieża" Paola Sorrentina zatytułowany "To była ręka Boga". Z tej okazji platforma Netflix zaprezentowała pierwszy teaser.


Paolo Sorrentino przedstawia historię młodego Fabietto Schisy, osadzoną w niespokojnym Neapolu lat 80. "To była ręka Boga" to opowieść, w której nieoczekiwane chwile radości, jak przybycie piłkarskiej legendy Diego Maradony, przeplatają się z równie nieoczekiwanymi tragediami. Los rozdaje karty, łzy i śmiech się mieszają, a splot zaskakujących wydarzeń kształtuje przyszłość Fabietto. Sorrentino powraca do domu, aby opowiedzieć najbardziej osobistą ze swoich historii — osnutą wokół losu, rodziny, sportu, kina, miłości i straty.

Światowa premiera w Wenecji będzie miała miejsce 2 września. Potem, 24 listopada, "To była ręka Boga" trafi do kin we Włoszech. Od 3 grudnia będzie film można oglądać w wybranych kinach na świecie. Premiera na platformie Netflix planowana jest na 15 grudnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones