WIDEO: Olga Bołądź jak G.I.Jane

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Olga+Bo%C5%82%C4%85d%C5%BA+jak+G.I.Jane-107037
Już za miesiąc do kin trafi najnowszy film Patryka Vegi "Służby specjalne". W sieci pojawił się właśnie nowy klip promujący obraz. Skupia się on na postaci podporucznik "Białko", którą gra Olga Bołądź. Klip znajdziecie poniżej:
Rola w filmie "Służby specjalne" wymagała od Olgi Bołądź odważnej i wymagającej metamorfozy. Aby wypaść wiarygodnie w roli niepokornej podporucznik "Białko", spędziła wiele godzin na siłowni i ścięła niemal do zera swoje długie włosy. Ludzie na ulicy często się mylili i mówili do niej "proszę pana", ale było warto, bo efekt w filmie jest powalający.

Akcja filmu rozpoczyna się gdy dochodzi do likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych. Politycy orientują się, że pozbawiono Polskę „oczu i uszu”. Zostaje stworzona nowa, tajna jednostka do zadań specjalnych. Trafiają do niej m.in. niepokorna, wyrzucona z ABW podporucznik (Olga Bołądź), kapitan, który wrócił z misji w Afganistanie (Wojciech Zieliński) oraz były pułkownik SB (Janusz Chabior). Pracując nad aferami z pierwszych stron gazet będą musieli zmierzyć się z demonami przeszłości. Pewnego dnia odkryją, że tak naprawdę nie wiedzą dla kogo pracują i sami staną się celem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones