"Służby specjalne" najpopularniejszą premierą weekendu

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22S%C5%82u%C5%BCby+specjalne%22+najpopularniejsz%C4%85+premier%C4%85+weekendu-107679
"Służby specjalne" w ciągu ostatniego weekendu obejrzało niemal 106 tysięcy widzów. Film Patryka Vegi okazał się na starcie popularniejszy od kontrowersyjnego "Układu zamkniętego", który mogliśmy oglądać w zeszłym roku. Film zachwyca wielu dziennikarzy, krytyków oraz media opiniotwórcze.
Akcja filmu rozpoczyna się, gdy dochodzi do likwidacji elitarnych Wojskowych Służb Informacyjnych. Politycy orientują się, że pozbawiono Polskę oczu i uszu. Zostaje stworzona nowa, tajna jednostka do zadań specjalnych. Trafiają do niej m.in. niepokorna, wyrzucona z ABW podporucznik (Olga Bołądź), kapitan, który wrócił z misji w Afganistanie (Wojciech Zieliński) oraz były pułkownik SB (Janusz Chabior). Pracując nad aferami z pierwszych stron gazet, będą musieli zmierzyć się z demonami przeszłości. Pewnego dnia odkryją, że tak naprawdę nie wiedzą dla kogo pracują.

Reżyser Patryk Vega wraca do korzeni, tworząc mocne i bezkompromisowe kino. Serwuje nam porażający obraz służb specjalnych we współczesnej Polsce, działających na styku świata polityki, mediów i biznesu. Zdjęcia do filmu realizowane były w Polsce, Iraku, we Włoszech oraz na Łotwie.

Znakomite kreacje aktorskie w "Służbach specjalnych" stworzyli czołowi polscy aktorzy: Kamilla Baar, Andrzej Grabowski, Agata Kulesza, Jan Frycz, Eryk Lubos oraz Wojciech Machnicki.
 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones