WIDEO: Szykujcie się na trójwymiarową wersję "Gdzie jest Nemo"

youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Szykujcie+si%C4%99+na+tr%C3%B3jwymiarow%C4%85+wersj%C4%99+%22Gdzie+jest+Nemo%22-81162
Jak informowaliśmy na stronach Filmwebu, "Gdzie jest Nemo?" będzie kolejnym filmem Pixara, który zostanie zaprezentowany widzom po konwersji do3D. W sieci pojawił się pierwszy spot promujący tę produkcję.

Klip znajdziecie poniżej:


Wielka Rafa Koralowa. Tu mieszkają m.in. kolorowe rybki zwane błazenkami. "Gdzie jest Nemo?" rozpoczyna się sceną równie wstrząsającą, jak śmierć matki małego jelonka Bambi. Drapieżna ryba pożera żonę Marlina - Coral i prawie wszystkie jajeczka ikry, z których lada dzień wykluć się miały młode błazenki. Mały Nemo, jedyny ocalały synek Marlina, staje się sensem jego życia. Gdy jednak nadopiekuńczy ojciec wysyła Nemo do szkoły, zdarza się kolejne nieszczęście: mały błazenek zostaje wyłowiony z oceanu przez nurka i trafia do akwarium w gabinecie dentystycznym w Sydney. Marlin, choć cierpi na lęk przed otwartym oceanem, wyrusza synkowi na ratunek. Towarzyszy mu wielka zapominalska Dory.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones