WIDEO: Tercet egzotyczny w "Jak się pozbyć cellulitu"

FilmwebTV /
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Tercet+egzotyczny+w+%22Jak+si%C4%99+pozby%C4%87+cellulitu%22-69283
Zapraszamy Was do obejrzenia nowego klipu z komedii "Jak się pozbyć cellulitu" w reżyserii Andrzeja Saramonowicza ("Lejdis"). Dowiadujemy się z niego więcej na temat postaci granej przez Wojciecha Mecwaldowskiego.


Krystian Parzyszek to choleryk ze skłonnością do niekontrolowanych wybuchów zazdrości. Ma żonę, trójkę dzieci i... złamane serce. Właśnie rzuciła go kochanka – Maja Minorska (Maja Hirsch). - Krystian jest w Mai szczerze zakochany. Stara się tego dowieść na wszelkie sposoby. Zostaje nawet sponsorem wystawy narzędzi tortur „Sztuka okaleczania", której organizatorką jest przyjaciółka Mai - Ewa Silberberg – mówi Wojciech Mecwaldowski. - Sponsorowanie wystawy ma nie tylko zmiękczyć serce Mai. Krystian, jak każdy nowobogacki biznesmen z awansu, stara się w ten sposób dostać na salony – dodaje Andrzej Saramonowicz, scenarzysta, reżyser i producent "Jak się pozbyć cellulitu".

Krystian Parzyszek z góry zakłada, że Maja rzuciła go dla innego mężczyzny. Zdesperowany wpada w szał. Podążając tropem domniemanej „zdrady" Krystian nieświadomie wplątuje się w intrygę, która zaprowadzi go na komisariat.

– Wojtek to aktor-wulkan o ekspresyjności Louisa de Funès. Rola Krystiana Parzyszka pozwoliła mu zaprezentować pełen wachlarz komediowych umiejętności. Kiedy stawał przed kamerą z trudem powstrzymywaliśmy śmiech – opowiada Andrzej Saramonowicz.
Udostępnij: