Walentynkowy kurs manipulowania facetem

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/Walentynkowy+kurs+manipulowania+facetem-70269
Jeśli zapomnisz o jakiejś ważnej dla waszego związku rocznicy – np. rocznicy ślubu – nie wpadaj w panikę. Andrzej Saramonowicz w swojej najnowszej komedii "Jak się pozbyć cellulitu" przedstawia kilka sposobów wyjścia zwycięsko z tej ambarasującej sytuacji.


Filmowe małżeństwo Ewy i Jakuba Silberbergów jest znakomitą ilustracją powiedzenia: mężczyzna jest głową, a kobieta szyją. Andrzej Saramonowicz, obsadzając w roli Ewy Dominikę Kluźniak, a w roli Jakuba Rafała Rutkowskiego, stworzył jedną z najzabawniejszych par, które ostatnio gościły na polskich ekranach. – Ewa to takie żywe srebro, niezwykle energetyczna kobieta, która każdy swój pomysł natychmiast przekuwa w czyn. Jej nadaktywność sprawia, że niemal całkowicie dominuje męża. Co ciekawe Jakub, z miłości lub też dla świętego spokoju, znosi cierpliwie wszystkie szalone pomysły swojej żony oraz jej przyjaciółek Kornelii oraz Mai  i wcale nie zamierza pozbawiać jej "kierowniczego" stanowiska – mówi Andrzej Saramonowicz.

"Jak się pozbyć cellulitu" jest pierwszą produkcją zrealizowaną w wyniku kontraktu podpisanego przez Warner Bros. i Andrzeja Saramonowicza ("Testosteron", "Lejdis") oraz jego firmę San Graal.

"Jak się pozbyć cellulitu" od 4 lutego jest już w kinach w całej Polsce.