Walczyła z Obcym, poradzi sobie i z Phantom Killerem

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Walczy%C5%82a+z+Obcym%2C+poradzi+sobie+i+z+Phantom+Killerem-95492
Weteranka Veronica Cartwright ("Obcy - ósmy pasażer Nostromo") dołączyła do obsady remake'u horroru "The Town That Dreaded Sundown". Nowymi twarzami na planie będą również Gary Cole i Joshua Leonard.


Oryginał z 1976 roku zainspirowany był pięcioma morderstwami, jakie miały miejsce w 1946 roku w Texarkana. Grasujący w filmie "Phantom Killer" wyróżnia się z galerii kinowych seryjnych morderców swoim wyglądem - zarzuconym na głowę workiem ze szparami na oczy.

Addison Timlin gra dziewczynę o imieniu Jami, która podczas jubileuszowej projekcji oryginalnego filmu zostaje zaatakowana przez naśladowcę Phantom Killera. Teraz próbuje dociec, kto będzie następną ofiarą, a przy okazji chce odkryć tożsamość zabójcy. Pomaga jej kolega z klasy (Travis Tope).

Cartwright wcieli się w postać zaradnej babci bohaterki. Cole będzie szeryfem, ścigającym zabójcę na własną rękę, zaś Leonard - jego zastępcą, oddelegowanym do ochrony Jami i jej babci.

Scenariusz napisał Roberto Aguirre-Sacasa. Reżyseruje Alfonso Gomez-Rejon. Ryan Murphy ("American Horror Story") i Jason Blum ("Paranormal Activity") zajmą się produkcją.
Udostępnij: