Wiemy, kto zagra główną rolę w nowym "Dziadku do orzechów"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Wiemy%2C+kto+zagra+g%C5%82%C3%B3wn%C4%85+rol%C4%99+w+nowym+%22Dziadku+do+orzech%C3%B3w%22-118664
Znana z "Interstellar" Mackenzie Foy zagra główną rolę w disneyowskiej wersji "Dziadka do orzechów".


"The Nutcracker and the Four Realms" wejdzie do kin w 2018 roku. Reżyseruje Lasse Hallstrom, a całość ma być oparta zarówno na balecie Piotra Czajkowskiego, jak i klasycznego opowiadania E.T.A Hoffmana.  

Bohaterką opowieści jest Klara, 7-letnia  dziewczynka, która w Wigilię Bożego Narodzenia jest świadkiem  niezwykłych wydarzeń. Wśród prezentów, jakie otrzymała ona i jej brat Fred, jest Dziadek do Orzechów. Kiedy dom zaatakowany zostanie  przez armię myszy pod wodzą siedmiogłowego Króla Myszy, Dziadek do  Orzechów bierze dowództwo nad armią żołnierzyków, by odeprzeć atak.  Później Marie słyszy opowieść o księżniczce Pirlipacie i młodym synu  lalkarza oraz klątwie Mysibaby. Jest świadkiem kolejnej wojny z myszami,  które wyłudzają od dziewczynki słodycze. Marie pomaga Dziadkowi do  Orzechów - którego bardzo polubiła mimo jego dziwnego wyglądu - pokonać  myszy. Kiedy opowiada o swoich przygodach rodzinie, nikt jej nie wierzy.  Nikt poza młodym kuzynem Droselmajera, który ujawni jej swoją  tajemnicę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones