XVI Jurajskie Lato Filmowe

  • Informacja nadesłana
  • Festiwale i nagrody
Już po raz 16. na błoniach złotopotockich odbędzie się Jurajskie Lato Filmowe. Szykują się trzy dni pełne wrażeń na największej filmowej imprezie plenerowej.

Jurajskie Lato Filmowe 18-20.07.14r. - plakat.jpg

(kliknij, aby powiększyć)

Organizatorzy również i w tym roku stawiają na bezpieczeństwo, ekologię oraz szykują różnego rodzaju atrakcje, które będą miały miejsce przez całe trzy dni trwania imprezy. Rozpoczęcie już w najbliższy piątek o godzinie 16:00!

Podczas trzech dni będzie można zobaczyć pokaz mody, fryzjerski, makijażu oraz kulinarny. Wszystko oczywiście w nawiązaniu do filmu. Organizowanych będzie mnóstwo konkursów, w których są do wygrania wspaniałe nagrody, między innymi vouchery do spa, do salonu fryzjerskiego czy kosmetycznego, do restauracji KFC, sklepu obuwniczego, jak również nagrody rzeczowe od takich firm jak Decathlon czy Douglas.

Dla dzieci w sobotę i niedzielę w godzinach od 12:00 do 18:00 będą się odbywały zajęcia artystyczne. Będą one miały okazję nauczyć się rysunku graffiti od podstaw, oraz pobawić się dekorowaniem różnego rodzaju zawieszek drewnianych. Dla dorosłych w tych godzinach pokazy makijażu, fryzur oraz zajęcia zumby czy zajęcia siłowe. Po raz pierwszy w niedziele sobotę odbędzie się I Jurajski Fashion Day – pokaz prac modowych młodych i zdolnych projektantów. Czekać będzie wielofunkcyjne Wesołe Miasteczko z Czech.

Codziennie o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie ze znanym, polskim aktorem. W tym roku zagoszczą w Złotym Potoku takie gwiazdy jak Cezary Żak, Katarzyna Maciąg oraz Agnieszka Więdłocha.

Tradycyjnie na zakończenie każdego dnia organizowane będzie kino pod gwiazdami. Na ekranie o powierzchni 140m2 będą wyświetlane takie filmy jak: "Bezpieczna przystań", "Stażyści", "Red 2", "Królowie Lata", "Władza", "Sekretne życie Waltera Mitty", "Niemożliwe" oraz "Iluzja". W tym roku projekcja filmów rozpoczyna się już o godzinie 20:00.