Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Z+horroru+%22To%22+do+gwiazdorskiej+ekranizacji+%22The+Devil+All+the+Time%22-131479

Z horroru "To" do gwiazdorskiej ekranizacji "The Devil All the Time"

  • Variety
  • autor: mp
  • Filmy
Bill Skarsgård (dylogia "To") dołączył do obsady filmu "The Devil All the Time". Nowym nabytkiem jest też Eliza Scanlen ("Ostre przedmioty").

GettyImages-844606024.jpg
Getty Images © Jason LaVeris


Film jest ekranizacją książki Donalda Raya Pollocka, której akcja rozgrywa się na prowincji Ohio i Wirginii Zachodniej od zakończenia II wojny światowej do lat 60. ubiegłego wieku. Wśród bohaterów jest Willard Russell, weteran wojny na Pacyfiku, który nie potrafi uratować Charlotte, swojej ukochanej żony od okrutnej śmierci na raka, choć wielokrotnie składa krwawe ofiary w intencji jej ozdrowienia. Jest też małżeństwo Hendersonów, seryjnych zabójców szukających odpowiednich modelek do fotografowania i wypatroszenia. Jest kaznodzieja Roy z jego pająkami i towarzyszący mu kaleki grajek Theodore, którzy również uciekają przed prawem. Jest wreszcie skorumpowany szeryf. W samym centrum wydarzeń znajdzie się zaś Arvin Eugene Russell, syn Willarda i Charlotte, który wyrasta na dobrego, acz gwałtownego mężczyznę.

Jesienią ubiegłego roku ogłoszono, że obraz wyreżyseruje Antonio Campos, a w obsadzie znajdą się m.in.: Tom Holland, Chris Evans, Mia Wasikowska i Robert Pattinson. Jednym z producentów jest zaś Jake Gyllenhaal.

Teraz pojawiła się zaś informacja, że film powstanie dla platformy Netflix.

zobacz też: