Kevin McNally z “Piratów z Karaibów” pojawi się w Polsce!

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/Kevin+McNally+z+%E2%80%9CPirat%C3%B3w+z+Karaib%C3%B3w%E2%80%9D+pojawi+si%C4%99+w+Polsce-155287
Kevin McNally z “Piratów z Karaibów” pojawi się w Polsce!
źródło: Getty Images
autor: SOPA Images
Zakrzyknijcie ARR! razem z nami, bo do grona gości Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2024 dołącza nie kto inny jak Kevin McNally!

Już 14-16 czerwca na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się 22. edycja Festiwalu Fantastyki Pyrkon. Jest to impreza, na której co roku można spotkać wielu znanych gości ze świata filmu, literatury, anime, gamingu i szeroko pojętej popkultury. Podczas najbliższej edycji na Festiwalu zobaczycie między innymi Kevina McNally’ego, który stał się znany między innymi dzięki serii filmów “Piraci z Karaibów”.

Urodzony 27 kwietnia 1956 roku w Bristolu, McNally rozpoczął swoją przygodę z aktorstwem w wieku zaledwie 16 lat w Birmingham Repertory Theatre. Jego talent szybko został zauważony, a rok później otrzymał stypendium na prestiżowej Royal Academy of Dramatic Art, zdobywając w 1975 roku nagrodę Best Actor Bancroft Gold Medal za wybitne osiągnięcia scenicznej.

Ale to rola pirata Joshamee Gibbsa w kultowej serii "Piraci z Karaibów" przyniosła mu międzynarodową sławę. Od "Klątwy Czarnej Perły" po "Zemstę Salazara", McNally zachwycał widzów humorem i talentem u boku gwiazd takich jak Johnny Depp i Keira Knightley.

Festiwal Fantastyki Pyrkon to wyjątkowa okazja, by spotkać tego utalentowanego aktora, posłuchać jego historii i dowiedzieć się więcej o jego niezwykłej podróży w świecie filmu i telewizji.

Więcej informacji na temat gości Pyrkonu oraz bilety dostępne są na stronie http://www.pyrkon.pl
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones