Zaskoczeni? Fiona Dourif w serialu "Chucky" jako Nica

EW / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zaskoczeni+Fiona+Dourif+w+serialu+%22Chucky%22+jako+Nica-141798
Zaskoczeni? Fiona Dourif w serialu "Chucky" jako Nica
Jak informowaliśmy na stronach Filmwebu, twórca "Laleczki Chucky" Don Mancini i stacja Syfy szykują serial "Chucky". Teraz EW podaje, że w show pojawi się znajoma twarz. To Fiona Dourif.

Aktorka zagra tę samą postać, w którą wcieliła się w dwóch filmach o morderczej laleczce: "Klątwa laleczki Chucky" i "Kult laleczki Chucky". Nie jest to jedyna znajoma osoba cyklu. Głosu samemu Chucky'emu ponownie użyczy Brad Dourif.

W obsadzie "Chucky'ego" są również: Zackary Arthur, Teo Brione, Alyvia Alyn Lind, Björgvin Arnarson i Devon Sawa. Mancini będzie zaś pełnił funkcję showrunnera oraz wyreżyseruje przynajmniej jeden, pilotowy odcinek.

Akcja "Chucky'ego" ma się rozgrywać się na idyllicznych amerykańskich przedmieściach. W trakcie wyprzedaży garażowej jeden z bohaterów nabywa tytułową zabawkę opętaną przez ducha seryjnego mordercy. Wkrótce sąsiedztwem wstrząsa seria makabrycznych zabójstw. Na światło dzienne zaczynają także wychodzić mroczne sekrety społeczności. W okolicy pojawiają się wrogowie i sprzymierzeńcy Chucky'ego, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, kto stoi za zbrodniami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones