Zdjęcia do "Johna Wicka 3" jeszcze w tym roku?

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zdj%C4%99cia+do+%22Johna+Wicka+3%22+jeszcze+w+tym+roku-123326
"John Wick 2" okazał się finansowym sukcesem, zarabiając 166 milionów dolarów przy budżecie 40 milionów dolarów. Nic więc dziwnego, że aktualnie trwają prace nad scenariuszem trzeciej części.


Jak ujawnił właśnie reżyser Chad Stahelski, zdjęcia powinny rozpocząć się na przełomie 2017 i 2018 roku. Wciąż nie wiadomo, kto stanie za kamerą. Stahelski, który zrealizował dwa poprzednie odcinki cyklu, ma w planach remake "Nieśmiertelnego". Z kolei David Leitch, który był współreżyserem jedynki, szykuje się do nakręcenia "Deadpoola 2".

W "Johnie Wicku 2" tytułowy legendarny zabójca (Keanu Reeves) znów musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z podziemną organizacją włoskich zabójców. Związany ślubami krwi John nie może odmówić. A to znaczy, że znów będzie się działo. Pojawienie się na włoskiej ziemi Johna Wicka będzie dla mafii jak wybuch Wezuwiusza. Krew poleje się niczym lawa, a najwięksi twardziele będą błagać o litość. W tej grze John Wick znów przeniesie nas o poziom wyżej.