Zdjęcia do "Skoku stulecia 2" na początku 2022 roku

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zdj%C4%99cia+do+%22Skoku+stulecia+2%22+na+pocz%C4%85tku+2022+roku-144340
Zdjęcia do "Skoku stulecia 2" na początku 2022 roku
Na początku przyszłego roku w Europie ruszają zdjęcia do drugiej części "Skoku stulecia". W rolach głównych powrócą Gerard Butler i O'Shea Jackson Jr.

Twórcy zawitają z kamerami do Londynu, Marsylii i w Alpy. To będzie zdecydowanie bardziej efektowna podróż niż poprzednim razem. Prawdopodobnie bardziej zabawna i seksowna - obiecuje Butler.

Bohaterem oryginału jest grany przez gwiazdora Nick Flanagan - dowódca oddziału specjalnego, który zasłynął likwidacją najbardziej niebezpiecznych gangów. Wszyscy wiedzą, że Flanagan stosuje metody równie brutalne jak jego przeciwnicy i nigdy nie odpuszcza. Ray Merriman właśnie opuścił więzienie i organizuje skok, który ma go ustawić do końca życia. Nikt dotąd nie porwał się na realizację tak śmiałego planu, ale Merriman to złodziej wizjoner. Gdy jeden z jego wspólników zdradza policji plany skoku, do akcji z całą brutalnością wkracza ekipa Flanagana. Tym razem jednak przeciwnik okaże się niezwykle wymagający. Plan Merrimana okazuje się znacznie bardziej wyrafinowany niż można było przypuszczać.

Pierwszy "Skok stulecia" trafił do kin w 2018 roku. Film w reżyserii Christiana Gudegasta okazał się niespodziewanym przebojem, zarabiając 80 milionów dolarów przy 30-milionowym budżecie.