Zdjęcia do drugiego sezonu "Kruka" zakończone

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Zdj%C4%99cia+do+drugiego+sezonu+%22Kruka%22+zako%C5%84czone-141997
Zdjęcia do drugiego sezonu "Kruka" zakończone
Na planie drugiej odsłony serialu CANAL+ "Kruk" padł ostatni klaps. Już wkrótce widzowie poznają dalsze losy Adama Kruka (Michał Żurawski), komisarza policji oddelegowanego do pracy w Białymstoku. "Kruk"to wielowarstwowa historia kryminalna, której akcja toczy się na mrocznym i klimatycznie tajemniczym Podlasiu.

Główny bohater, człowiek skomplikowany, rozdarty pomiędzy widmami trudnej przeszłości a tym co tu i teraz, po raz kolejny prowadzi skomplikowane śledztwo w niekonwencjonalnym i   kontrowersyjnym stylu. Tłem jego zmagań jest pełne mistycyzmu Podlasie, z jego magią, ludowymi obrzędami i szeptuchami pełniącymi rolę znachorek – lekarek okaleczonych dusz. Obraz zilustrowany został poruszającą muzyką, czerpiącą z nut kresowego folkloru.
W rolach głównych wystąpią Michał Żurawski, Katarzyna Wajda, Leszek Lichota, Magdalena Koleśnik, Tomasz Włosok, Danuta Kierklo, Dominika Kluźniak i Zbigniew Stryj.


Za drugą serię, podobnie jak przy "Kruk. Szepty słychać po zmroku", odpowiadają – autor scenariusza Jakub Korolczuk i reżyser Maciej Pieprzyca. Autorami formatu są Piotr Dzięcioł i Łukasz Dzięcioł, zdjęcia wykonał Witold Płóciennik, za skomponowanie muzyki odpowiada Bartosz Chajdecki. Scenografia to Agata Stóżyńska, kostiumy – Ewa Różewska, charakteryzacja –  Iza Andrys. Montażystą serialu jest Piotr Kmiecik, kierownikiem produkcji jest Aleksandra Skraba.

Informacja o szczegółowej dacie premiery już wkrótce. Pierwszy sezon tej produkcji oryginalnej można oglądać na canalplus.com.
Udostępnij: