Otwarte okno CANAL+ online! Obejrzyj nowego "KRUKA" za darmo

https://www.filmweb.pl/news/Otwarte+okno+CANAL%2B+online+Obejrzyj+nowego+%22KRUKA%22+za+darmo-143162
Otwarte okno CANAL+ online! Obejrzyj nowego "KRUKA" za darmo
źródło: materialy promocyjne

CANAL+ udostępnił właśnie wszystkim chętnym możliwość obejrzenia pierwszego odcinka drugiego sezonu "KRUK. CZORNY WORON NIE ŚPI". Bez opłat, przez tydzień, w ramach otwartego okna, tylko w serwisie CANAL+ online – wystarczy, że klikniesz TUTAJ i przejdziesz do canalplus.com, gdzie czeka premierowy odcinek!Premiera drugiej serii "KRUKA" miała miejsce w ubiegłym tygodniu. Już teraz wszyscy subskrybenci CANAL+ online mogą oglądać kolejny odcinek tej świetnie przyjętej produkcji – nowe epizody pojawiają się tam co piątek. W serwisie dostępny jest też cały pierwszy sezon serii oraz tysiące innych seriali i filmów, w tym produkcje CANAL+ Original.FABUŁA


Na Podlasiu trwa wojna mafii o kontrolę nad biznesem tytoniowym. Policja organizuje nalot na dziuplę lokalnego gangu. Adam Kruk (Michał Żurawski) w drodze na akcję poznaje intrygującą, bardzo pewną siebie policjantkę Justynę (Magdalena Koleśnik). Gdy chwilę później kobieta znajduje się w niebezpieczeństwie, to on ratuje jej życie. Ich więź zacieśnia się, gdy Kruk pomaga Justynie w trudnej sprawie zabójstw rudowłosych kobiet. Adam porozumienia nie potrafi jednak znaleźć z komisarzem Kołeckim (Leszek Lichota), który do tej pory sam prowadził śledztwo dotyczące mafijnych interesów. Niechęć i napięcie na komendzie rośnie.

Jednocześnie nękające Kruka niekontrolowane problemy z agresją sprawiają, że jego życie staje się nieznośne. Komisarz drży o dobro swojej rodziny. Desperacko szuka pomocy u starej Szeptuchy, podlaskiej znachorki, lekarki skołatanych dusz. Równolegle bezpieczeństwo jego bliskich staje się zagrożone, gdy Kruk wpada na trop mafijnych powiązań.

Nowe odcinki "KRUK. CZORNY WORON NIE ŚPI" co piątek, od rana w serwisie canalplus.com. Telewizyjne premiery kolejnych odcinków – w piątki o 21:00 na antenie CANAL+ PREMIUM.

Kliknij TUTAJ i zobacz bezpłatnie pierwszy odcinek w CANAL+ online!

CANAL+ ONLINE


CANAL+ online to nowa platforma VOD oferująca dostęp do wielu tysięcy filmów i seriali (w tym produkcji oryginalnych CANAL+), zagranicznych hitów i nowości serialowych oraz przebojów prosto z kina. A wszystko to dostępne wygodnie przez Internet oraz aplikacje na urządzenia mobilne i bez długoterminowej umowy.


Dzięki temu, że najnowsza usługa CANAL+ łączy świat telewizji na żywo ze światem VOD, użytkownicy mogą cieszyć się dostępnością wybranych programów o dowolnej porze, w dowolnym miejscu, na dowolnym urządzeniu, w elastycznym trybie subskrypcyjnym bez konieczności wiązania się stałą umową. Abonenci usługi CANAL+ online mogą korzystać z bogatych bibliotek od wielu cenionych dostawców – CANAL+ PREMIUM, Ale kino+, HBO, Filmbox czy FOX.
 
Pełną ofertę CANAL+ online poznasz na canalplus.com.

Odwiedź też specjalną strefę CANAL+ na Filmwebie pod adresem filmweb.pl/canalplus – i poznaj nowe oblicze rozrywki!
Informacja sponsorowana