Zoë Kravitz zadebiutuje jako reżyserka

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zo%C3%AB+Kravitz+zadebiutuje+jako+re%C5%BCyserka-142801
Zoë Kravitz zadebiutuje jako reżyserka
źródło: Getty Images
autor: Steven Ferdman
Zoë Kravitz zadebiutuje po drugiej stronie kamery. Jej pierwszym filmem będzie thriller "Pussy Island". W roli głównej zobaczymy Channinga Tatuma.

W filmie poznamy losy Fridy, młodej, zaradnej kobiety pracującej w Los Angeles jako kelnerka. Jej celem jest zbliżenie się do Slatera Kinga, filantropa i potentata technologicznego (w tej roli Tatum). Dziewczynie udaje się wkroczyć do kręgu jego najbliższych, zostaje nawet zaproszona do udziału w imprezie odbywającej się na jego prywatnej wyspie. Choć otacza ją przepiękny krajobraz, noce upływają na tańcach, a szampan leje się strumieniami, bohaterka przeczuwa, że dzieje się coś złego.

Kravitz, którą wkrótce zobaczymy u boku Roberta Pattinsona w widowisku "The Batman", pracę nad scenariuszem rozpoczęła już w 2017 roku. Początkowo traktowała tytuł jako żart – miał on odnosić się do miejsca spotkań towarzyskich – wkrótce opowieść nabrała jednak zupełnie innego charakteru. Tworząc historię, aktorka chciała opowiedzieć o niewłaściwym traktowaniu, jakiego w pracy sama doświadczyła ze strony mężczyzn.

Kravitz miała okazję pracować jako scenarzystka i producentka przy serialu "High Fidelity", w którym zagrała jedną z głównych ról. Na razie nie wiadomo, komu przypadnie rola bohaterki jej filmu.
Udostępnij: