Zobacz najnowsze zwiastuny

Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych zwiastunów, które pojawiły się na stronach Filmweb.pl w przeciągu ostatniego tygodnia.

Niestety, jeśli ktoś liczył na zapowiedź do nowego "Pottera" to się przeliczył. Pierwsza zapowiedź teaserowa jest już dostępna w kinach w USA. W sieci będzie można ją oglądać dopiero jutro od 21. Tym samym od razu zapraszam na strony Filmweb.pl kilka minut po 21 do obejrzenia zapowiedzi do hitu przyszłorocznych wakacji. Miejmy nadzieje, że te 55 sekund spełni Wasze oczekiwania.

Potter nie Potter wróćmy jednak do codzienności. W tym tygodniu prym wiedzie nowy zwiastun do ekranizacji jednego z największych seriali animowanych, a mianowicie "Simpsonowie - Wersja kinowa", o którym więcej możecie dowiedzieć się klikając ten link.

Na drugim miejscu jest polecany od piątku nowy zwiastun do "Rocky'ego Balboy". Musze przyznać, że jak patrzę na Sylvestra to zastanawia mnie dlaczego on jeszcze chce grać, a ludzie go oglądać.

W tym tygodniu również nie można przejść obojętnie obok zapowiedzi do filmu "Zodiak" - thrillera Davida Finchera w którym wystąpią Jake Gyllenhaal, Robert Downey Jr. oraz Mark Ruffalo i wszyscy troje będą ściągać zabójcę tzw. Zodiaka.

Dla wielbicieli dramatów pojawił się drugi już zwiastun do "Venus" z Peterem O'Toole'em, który z pewnością za rolę w tym filmie otrzyma nominację do Oscara. Pojawił się również nowy zwiastun do "Pajęczyny Charlotty" z Dakotą Fanning oraz nowy trailer do komedii z Jackiem Blackiem ? "Tenacious D: The Pick of Destiny".

Dodatkowo polecam również zapowiedź do horroru "The Tribe", który może okazać się całkiem przyjemnym obrazem z tego gatunku.

W ciągu ostatnich siedmiu dni pojawił się kolejny zwiastun do "Labirytnu Fauna" oraz pierwszy zwiastun do filmu "Factory girl" - biograficznej opowieść o Edie Sedgwick, kobiecie która stała się inspiracją Andy'ego Warhola. Występują Sienna Miller, Guy Pearce oraz Hayden Christensen.

A jeśli ktoś nie zna języków to polecam trzy spolszczone zapowiedzi do nadchodzących hitów firmy Warner tj. "Sztandar Chwały", "Prestiż" oraz "Krwawy Diament".

W tym tygodniu również na stronach Filmweb.pl można obejrzeć zapowiedzi do horrorów z cyklu "8 Films to Die for". Oto tytuły: "Penny Dreadful", "Unrest", "The Gravedancers", "Dark Ride", "The Hamiltons", "Reinkarnacja", "The Abandoned".Rocky Balboa
zwiastun 2

Zodiak
zwiastun 1 (+HD)Venus
zwiastun 2 (+HD)The Tribe
zwiastun 1

Labirynt Fauna
zwiastun 5

Factory Girl
zwiastun 1Prestiż
zwiastun 2 (polski)

Krwawy Diament
zwiastun 2 (polski)

Sztandar Chwały
zwiastun 3 (polski)Dla zwolenników pięknej jakości informuje, że do następujących filmów pojawiły się zwiastuny w wersji High Definition* o nieskazitelnej jakości obrazu i dźwięku: "Zodiak", "Evan Wszechmogący", "Hostel: Part II", "As w Rękawie", "Artur i Minimki", "Venus", "Tenacious D: The Pick of Destiny", "Narodzenie", "The Painted Veil", "Simpsonowie - Wersja kinowa".

Do filmów "The Painted Veil", "Bee Movie", "Narodzenie", "Artur i Minimki", "As w rękawie", "Evan Wszechmogący" oraz "Hostel: Part II" pojawiły się lepszej jakości zwiastuny.

Najciekawsze zapowiedzi z poprzedniego tygodnia można obejrzeć tutaj, a więcej zwiastunów, klipów, spotów, reportaży itp. można obejrzeć w naszym dziale Multimedia. Dodatkowo, informacje o bieżących zwiastunach dodanych na wortalu można znaleźć na moim specjalnie do tego przeznaczonym blogu.

W celu uzyskania najlepszych efektów zaleca się zainstalowanie najnowszego oprogramowania do odtwarzania.


* - wymagany QuickTime w wersji 7.0