Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Fani podpinajcie się jeśli chcecie należeć do Echelonu. Z senioritą19 nie chcemy się pogubić w liczeniu;) Jestem założycielką, wspólniczką jest Revenge;)

Priscilla22

no to zaczynamy : jestem trzecia :P

seniorita19

Hmm to ja czwarta ;)

FallenGirl.

kochane liczba w dzienniku nie ma znaczenie najważniejsze że jesteśmy razem ;) Największa czwórka w komplecie;***

Priscilla22

No ja piąta :)

chochlik091

szósta. hell yeah!

Priscilla22

oczywiście, że nie ma znaczenia, ale jak będą pisać numerki to nie będziemy musiały ich liczyć :D a więc Echelonie, co wy na to, aby poznać się bliżej, jeśli ktoś ma ochotę to proszę wysyłać na mój alternatywny mail numer gadu, będzie to lepsza okazja, aby pogadać... amy_rose_reed@wp.pl ... pozdrowionka dla wszystkich :*

seniorita19

Moje GG: 3305288 Piszcie jak coś :)
A tak w ogóle to kto z Was jedzie do Wa-wy 14.12 ^^ Bo można by się tam jakoś umówić i spotkać przed koncertem. Pozdrowienia dla Echelonu :)

chochlik091

Jestem jak najbardziej za spotkaniem przed koncertem ;D ;*
A jeżeli chodzi o kontakt mój mail to: xfallengirl@gmail.com bo na gadu rzadko wchodzę ;p

FallenGirl.

No to jak coś to jesteśmy w kontakcie :)

chochlik091

Napisze do ciebie na gg;)

seniorita19

Może tak przez gg bo się lepiej gada ;)

Priscilla22

Jak coś moje gg to 9947440 ;)

FallenGirl.

Napiszę;)

Priscilla22

Jeszcze tylko seniorita19;) i mam wasze numery;)

Priscilla22

Chetnie sie przylacze, im wiecej Echelonu tym lepiej:D moje gg 2683876 ;) Jakby cos ja pod torwarem od 15:30 bede siedzial i czekala na was xD

m...y

O to widzę że coraz więcej Nas :D Ja na Was będę czekać w Warszawie już od soboty, więc jak ktoś też wcześniej będzie to można się spotkać :) A tak w ogóle to macie bilety na sektory czy na płytę ?? Ja sektor H jak coś.

chochlik091

Ja mam na płytę :))

FallenGirl.

dobra jak wszyscy to wszyscy 731832 oto moje gadu, pisać, pisać, i jeszcze raz pisać :D

seniorita19

no to może ja też podam: 10893720 :)

Priscilla22

jezu ile tych gg sie namnożyło
armia normalnie

Revenge

kochana będzie jeszcze więcej;)

Revenge

Czekamy na nowych fanów ;)

Priscilla22

No to ja tez się dopisze ;) Będe 14stego i miło będzie poznać nowych ludzi ;) gg:8296135, mila949@wp.pl

mila949

miło widzieć nowych marsjan w naszym Echelonie :P jak mi się uda cię złapać na gadu to z miła chęcią pogadam z tobą...xD pozdrowionka dla Echelonu :D

Priscilla22

ja chcę należeć do echelonu! ((: i będę 14 grudnia, ale niestety nie na płycie. ;((

Pegsoon

A na jakim sektorze będziesz ??

Priscilla22

Jadę również na koncert, wraz z moją przyjaciółkę... i z chęcią bym się z wami umówiła przed koncertem, ale niestety nie zdążyłam kupić biletów na płytę, tylko na sektor (W).
Znając jednak chaos na Torwarze, zapewne masa osób będzie złazić z sektorów na płytę...

Tak czy siak, przed koncertem się z chęcią spotkam :) Moje gg: 9701324

Progresywna

zapewne tak, no ale cóż nie upilnują masy fanów i wcale mnie to nie dziwi...

seniorita19

damy radę czy na sektorach czy na płycie atmosfera będzie mega :) Widzę też że coraz więcej osób jest chętnych żeby się spotkać przed koncertem co mi się bardzo podoba :D Werbujcie kolejnych fanów im Nas więcej tym lepiej ;)

chochlik091

właśnie liczy się atmosfera :D

chochlik091

Dokładnie ;d nie możemy zawieść Marsów ! ;)

FallenGirl.

dziewczyny życzę Wam szalonej i niezapomnianej zabawy :)Mam nadzieję że mnie kiedyś też się to przydarzy oczywiście z wami;)

Priscilla22

My też mamy taką nadzieje ! ;*

FallenGirl.

Oczywiście;*** Pozdrawiam gorąco Echelon;****

Priscilla22

ja też :)

użytkownik usunięty
Priscilla22

Byłam na Coke, na Torrrwarrr też jadę =D.
GG 755547

Priscilla22

Ja też się chętnie przyłączę. I oczywiście do Warszawy jadę. Mam bilet na płytę :)

marsowa.

super;)

Priscilla22

chyba jestem tu jedynym chłopakiem:) ja tez bylem na COKE i oczywiscie jade do WAWY na plyte ma sie rozumiec. popieram spotkanie przed koncertem.ja juz tam bede p

damon14

to miło, że mamy chociaż jednego faceta...witamy w Echelonie...również będę na koncercie i też na płycie...mam nadzieję, że uda nam się wszystkim spotkać przed koncertem...proponuje wyznaczenia jakiegoś miejsca w Warszawie i wybranie się całą grupą na koncert...chętni pisać...moje namiary wyżej :D POZDROWIONKA DLA CAŁEGO ECHELONU :*

seniorita19

a tak w ogóle to skąd jesteście??? Bo ja woj.podkarpackie a dokładnie to teraz Krosno.można by było zrobić jakąś akcję promującą 30 SECONDS TO MARS np porozwieszać plakaty.co wy na to???

damon14

byłoby nieźle, tylko jak, każdy tutaj z innego województwa ja np. wielkopolska...ale można by było zaprojektować jeden i we własnych okolicach, miastach itp. porozwieszać...

seniorita19

dokladnie.na oficjalnej stronie sa plakaty wystarczy tylko wydrukowac

damon14

myślałam, że sami coś wymyślimy, byłoby oryginalnie :P

seniorita19

To jakbyś coś wymyśliła daj znać ;d spróbujemy razem coś stworzyć ;d
A tak na marginesie.. Cieszę się, że mamy tu chociaż jednego chłopaka !

FallenGirl.

Może będzie więcej chłopaków;)

FallenGirl.

weekend się zaczął, więc może coś wymyśle, postaram się, żeby wyszło najlepiej :D

damon14

Jeśli o chodzi o województwo, to ja jestem z mazowieckiego ;) Mieszkam blisko Wwy, wiec na koncert mam bliziutko.

Progresywna

fajny macie pomysł z tą akcją ;D jak coś to woj. małopolskie Tarnów niedaleko Krakowa więc piszcie na maila madziolina@hotmail.com ;)) ja mam miejsca na koncert w sektorze Z... strasznie chciałam na płyte ale już nie było!!

madziolina

Kraków to moje ULUBIONE MIASTO chyba domyślacie się dlaczego:)zazdroszczę Ci że mieszkasz tak blisko Krakowa.ja mam do Krakowa aż 250km.a jeśli chodzi o akcję to ja jestem za tym żeby każdy rozwiesił w swojej okolicy tak dużo plakatów jak tylko się da...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones