Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
69 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Fani podpinajcie się jeśli chcecie należeć do Echelonu. Z senioritą19 nie chcemy się pogubić w liczeniu;) Jestem założycielką, wspólniczką jest Revenge;)

Priscilla22

Czekamy ze zniecierpliwieniem ;)
Priscilla22 naprawdę umiliłaś mi poranek ....dzięki ;)

rozyczka18_34

cieszę się że wam również bo ja skaczę z radości;**

Priscilla22

jakiego cyklu telewizyjnego? Artifact będzie w tivi czy coś źle zrozumiałam? ach i wreszcie teledysk do This Is War !! mam cichą nadzieję, że nie będzie w stylu Hurricane ;>
Dzięki za newsa :)

madzja90

Artifact to będzie film (chyba w kinie) o 30STM a z tą produkcją cyklu telewizyjnego nie wiem o co chodzi cały wywiad na tej stronie
http://jared-leto-30-seconds-to-mars.blog.onet.pl/

nie ma za to ;*

Priscilla22

zastanawia mnie, czy teledysk do TIW będzie kontynuacją tego już zaczętego, czy cały projekt będą tworzyć od nowa ;>

ja mam ferie wreszcie, od 3 dni nie wyszłam z łóżka i jakoś mi się do tego specjalnie nie spieszy <3

oluskaa

zazdroszczę ci, ale kiedy ty będziesz chodziła do szkoły, to ja będę całymi dniami leżała w łóżku ;P

Mam nadzieję, że będzie kontynuacją bo mi smaczku narobili xD

seniorita19

łihihih spełniło się moje noworoczne marzenie i Dziadu nie straszy nas już niczym na głowie, a grzecznie wrócił do brązu ;D
FINALLY!
http://img228.imageshack.us/i/16661318645133804061612.jpg/

oluskaa

Juhu:)
Z tym blondem ogólnie też mu było nieźle , ale ten kolor trawki lub lazurowego wybrzeża zależy jak się spojrzało był delikatnie "ufokowaty" więc tylko się cieszyć że wrócił do normalniejszych barw ;)

oluskaa

co za debil. musiał się koniecznie przefarbować na smerfa akurat na koncert w warszawie i zmienić kolor zaraz po? bezczelstwo!

oluskaa

ja też się nad tym zastanawiałam już nie mogę się doczekać to będzie na pewno dzieło..

Priscilla22

oglądam właśnie ten wywiad dla Vivy i nie dość, że prowadząca jest cienka jak barszcz (czyżby Kasia była największą fg w stacji?) to ogólnie wywiad całkiem nudny. jarają się jedynie mikrofonami, że wyglądają, jak magiczne grzybki. no i Tomo dużo gada, to na plus zdecydowanie. za chwilę druga część - mają mówić o planach na najbliższy rok. pewnie powiedzą, że u nas SOON co, jak dobrze wiemy, w ich wykonaniu oznacza naprawdę długi okres czasu -,-

oluskaa

Dobra - wywiad masakra, jak tylko znajde link do niego to wam wrzucę.
Kaśka odwalała jakieś chichoty, nie wiadomo co, wkurzająca była maksymalnie. A najbardziej oryginalne pytanie, jakie zadała to było w stylu 'Jaki dźwięk was najbardziej denerwuje'. O planach na ten rok nic się nie dowiedzieliśmy, jedynie tyle, że znają swoją trasę aż do marca. Ogólnie kiepsko, moim zdaniem przynajmniej. Druga część wywiadu lepsza, to dało się zauważyć. Fajnie jednak, że chłopaki byli rozluźnieni, pośmiali się trochę, Tomo jak zwykle mnie zabił swoim poczuciem humoru <3
(jej jak chaotycznie napisałam wszystko)

Priscilla22

Moje drogie panie, tak jak obiecałam - prezent dla tych, które nie mogły obejrzeć dzisiejszego wywiadu z panami Batonami na Vivie:
http://www.youtube.com/watch?v=IhpSA3pqA6Q - część I
http://www.youtube.com/watch?v=ZUjQcxuOQgA - część II

oluskaa

wchodzę do domu załamana kolejnym zwalonym kolokwium a tu wywiadzik :D dzięki Olcia kocham Ciem :* xD

myślę, że nie był taki zły ten wywiad. trochę się rozgadali, śmiali, spoko :) ale to pytanie "jak się czujecie jako najseksowniejszy zespół świata?" zrzuciło mnie z krzesła. kto wymyślił takie pytanie. żałosne. a najlepsze było "jezuuu" osoby nagrywającej program, po wcześniej wymienionym pytaniu :P

madzja90

Bo ja jestem takim pocieszaczem strapionych haha :* Za nie ma co, do usług :)

W wywiadzie mnie denerwowało zachowanie prezenterki i to w największym stopniu wpłynęło na moją ocenę. Boże, do rozmów z Batonami to zdecydowanie powinni mężczyzn angażować, babki się nie nadają pod tym względem :D

oluskaa

też racja, przynajmniej by tak nie chichotał. ale faceta by już nie zaprosili na scenę, żeby z nimi pośpiewał :P

madzja90

obejrzałam ta dziennikarka działała mi na nerwy ;/ Tomo jak zawsze sympatyczny;)

madzja90

chyba że byłby gejem i wpadł w oko Jaredowi xD

seniorita19

nie musiałby być gejem, żeby wpaść mu w oko ;P

madzja90

ale żeby była chemia między nimi to owszem, ja proponuje Tomka Jacykowa/kówa czy jak to tam się odmienia, najprzystojniejszy ze sławnych polskich gejów, a i by ubrał J. w coś obcisłego hmmh

seniorita19

chcesz poszczuć Dż Jacykowem? biedny Dż. :P dostałby koszulkę z wielkim dekoltem i różowy szaliczek ! :D

madzja90

BO GRUNT TO SIĘ WYRÓŻNIAĆ!
jeśli chodzi o różowe rzeczy.. kocham Dżeja w czapeczce-śwince <3

oluskaa

czapeczce-śwince? xD chyba znów o czymś nie wiem... o.O a swoją drogą mam kapcie świnki będziemy pasować <3

madzja90

Jejku, jejku, to już wysyłam linkasa ! :D
CZAPECZKA-ŚWINKA ROXX!

łihihi proszę cię kochana: http://img148.imageshack.us/i/16896115817042703021466.jpg/

wgl jak on fajnie tam wygląda, tak świeżutko, jak nowonarodzony (razem czy osobno hm?)
i my też do siebie pasujemy - Dżejo ma martensy na nogach i ja mam martensy (nie na nogach, a w przedpokoju sobie ładnie stoją, ale to też się liczy, prawda? xD) ale kolorem się różnią buu ;<

oluskaa

no co za prosiak! hahaha xD ciekawe skąd takie coś wytrzasnął xD

no rzeczywiście jakiś mniej suchy na tym zdjęciu się wydaje, chociaż to może przez zdjęcie bo jakies rozmazane jakby.
HA! to ja rządzę moje kapcie są różowe XD

madzja90

nie cierpię tego koloru, ale muszę się przyznać, że mam różowego T-shirta ;(

seniorita19

oj tam kolor jak kolor. róż nie jest zły, jeśli nie jest go w nadmiarze. chyba, że towarzyszą mu tlenione włoski i spalona skórka bleh. :P

madzja90

a także białe kozaczki ze szpicem oraz wielkie kolczyki-koła w uszach :D

oluskaa

aż mnie ciarki przeszły na samą myśl o tym.... bleee dziwie się facetom, że im się to podoba, okropność

seniorita19

faceci sami w sobie są jedną wielką porażką, więc już chyba nic mnie nie zdziwi

oluskaa

i powiedzieć, że Bóg stworzył kobietę z żebra mężczyzny.... jakby nie patrzeć, też facet...

seniorita19

ale chyba nie wszystkim? z tego co widuję to skwarki przyciągają skwarki :P chyba, że mówisz o czymś innym niż o polskich ulicach :P CHYBA, ŻE (!) to tylko w Warszawie takie pokemony chodzą.

madzja90

oj nie tylko skwarek do skwarka, u mnie jest dużo takich pokemonów i co gorsza maja nawet fajnych facetów, co jest przykre

seniorita19

ŚWIAT SCHODZI NA PSY. amen

oluskaa

o to ja obejrzę;)

Priscilla22

WIĘC PROSIŁABYM DROGI ECHELON O DANIE JAREDOWI 10, BO WIDZĘ, ŻE NIE WSZYSCY DALI. CZEMU? TRZEBA PODNIEŚĆ MU ŚREDNIĄ ŻEBY BYŁ WYŻEJ W TOP AKTORACH ;DD WIĘC NIE GAPIĆ SIĘ TYLKO DO DZIEŁA - 10 I DO ULUBIONYCH!!!

ThirtySTM

ja dałam 10 bo na tyle zasługuje;)

Priscilla22

Dokładnie. Dla mnie to zasługuje nawet na 10000000000000000000000 i jeszcze więcej, tak jak cały zespół ;)

ThirtySTM

jak dla mnie rankingi, to kupa złomu, każdy i tak będzie mówił, że jego idol jest MEGA, a Jared i gra sama w sobie jest nie do opisania xD

ThirtySTM

na 10 zasługuje i owszem, ale tylko jeśli chodzi o muzykę. jako aktor jest okej stąd 7 ode mnie. nie będę dawać mu 10 za ładne oczy.

madzja90

I agree

FallenGirl.

Fallen, wróciłaś!! :D

panie i panowie - HURTS w ostatnim dniu Openera ! <3

oluskaa

taak :D reaktywacja

oooo Opener coraz bardziej mnie zaskakuje ;o

madzja90

No wiesz, ja też go oceniłam z tego względu, że na to zasługuje. Jego poświęcenie jest ogromne, chociażby za to. W każdą rolę wcielił się inaczej, jego mimika twarzy, gesty są zajebiste i te emocje... Zagrał też w kilku bardzo świetnych filmach, które bardzo wysoko znajdują się w rankingu światowym. No, ale wiadomo każdy ma inny gust... Ale nawet jakby był słabym aktorem to i tak dałabym mu dziesiątkę, z tego względu, że ECHELON pomaga, promuje, głosuje i ja zawsze tak robię, niezależnie o co by nie chodziło. Trzeba pomagać Jaredowi również jak i samemu zespołowi. Przynajmniej takie jest moje zdanie, no, ale nie zamierzam podważać czyjegoś. Po prostu mówię co myślę.

ThirtySTM

dzięki bogu, przestraszyłaś mnie tamtym postem, bo zabrzmiał jak "kochajmy Jareda i dajmy mu 10 <3 "
ale ok, rozumiem, że może być dla kogoś świetnym aktorem, nie będę przecież się teraz wykłócać, że nim nie jest. może kiedyś zaskoczy mnie tak, że zaszaleję i wlepię mu 9 :)
i nie wiem, czy to ja tylko tak mam, że nie lubię łączyć tego co robi jako muzyk z jego aktorstwem? bo dla mnie Echelon odnosi się do zespołu, to nie jest fan klub Jarka w końcu. ale może się mylę, no nieważne:)

madzja90

No tak, ale jak nazwa tematu oznacza "Filmwebowy Echelon" ;)

ThirtySTM

wiem, pisząc poprzedni post też trochę się nad tym zastanowiłam:P ale to już trzeba by było głęboko kopać, żeby doszukać się dlaczego taka nazwa, dlaczego tu jestem, i dlaczego rozumiem to tak czy inaczej. więc lepiej nie wnikajmy i cieszmy się życiem ;p

Priscilla22

nie orientuje się ktoś kiedy wyjdzie ta książka o Haiti którą jared pisze ?
to znaczy kiedy on planuje skończyć/?

rozyczka18_34

chyba nie ogarniam tego faceta, jeszcze trochę a cebulki tak będzie miał popalone, że nie będzie co miał farbować, no chyba że błyszcząca łysina to jego cel xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones