Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
69 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Fani podpinajcie się jeśli chcecie należeć do Echelonu. Z senioritą19 nie chcemy się pogubić w liczeniu;) Jestem założycielką, wspólniczką jest Revenge;)

damon14

Też uwielbiam Kraków, nawet zamierzam się tam przeprowadzić kiedy skończę studia :) Co do plakatów - w sobotę 23 października organizuję akcję promo w Kielcach. Jeśli ktoś ma blisko i chciałby się przyłączyć - zapraszam do Galerii Echo o godz. 12:00 :) Jak dotąd mam 9-osobową grupę, ale im nas więcej tym lepiej! :D

Keira91

Również kocham Kraków ;p A do Kielc niestety mam za daleko ;/

Keira91

ooo jak dobrze, że tu weszłam, jestem z Kielc, chętnie przyjdę w sobotę ;D Tylko w którym miejscu w Echo dokładnie? A zresztą jak coś to moje gg: 9958257 ;)


i co do Echelonu, jak najbardziej chciałabym należeć.

damon14

wypadałoby uaktualnić notkę o jego twórczości, nie sądzicie? "nie upublicznia swoich dokonań"?

użytkownik usunięty
Priscilla22

Też bym chciała należeć do echelon`u . Do warszawy jade , Sektor V xD

więc już należysz, apropo plakatów mam pomysł, muszę tylko zrobić projekt i dopracować na komputerze, ale jeśli macie jakieś pomysły, to jestem otwarta na wasze propozycje :D

seniorita19

Chce to zobaczyć xD

użytkownik usunięty

mój nr gg: 6595336 jak coś :)

Hmm, widzę, że zbieracie się tu już na jakieś promo ^^ Razem z krakowskim Echelonem w sobotę 23 października też robimy promo. O godz. 10.00 spotykamy się pod empikiem na Rynku, na spóźnialskich czekamy 15 minut ;) Każdy kto byłby chętny będzie mile widziany ;) Potem przewidujemy integracyjny wypad na jakieś ciacho lub coś równie kalorycznego jak to zwykle na krakowskich promo bywa xD

barnaba0309

Hmm... Twój nick wydaje mi się jakoś dziwnie znajomy ;) Fajnie spotkać kogoś z forum gdzieś poza nim :D Żeby nie było wątpliwości - z tej strony Mella :)

Keira91

O, cześć :D Wiedziałam, że prędzej czy później natrafię tu na kogoś z forum ^^

barnaba0309

Ludzie z forum są wszędzie :) Niestety nie mieszkam w Krakowie i mam bardzo daleko (Świnoujście) :/ Ale miłej zabawy na Promo ;)

chochlik091

Dziękować, dziękować ^^ Gdyby ktoś był serio zainteresowany dołączeniem do promo - tu macie moje gadu: 3704070 - można się wtedy wymienić numerami telefonu żeby się łatwiej znaleźć ;)

barnaba0309

ja jakiegos Barnabe kojarze z tekstowo. ktoś o takim nicku pisał o forum pod każdą piosenką Marsów ;p

Revenge

Mwahahah xD Tsa, it's me ^^ Z tym że jam jest kobietą xP

Widzę, że fanów przybywa świetnie;*buziaczki;******

Priscilla22

Oj, jak ja Wam zazdroszcze tego Krakowa i Wawy...
Ja - glupia - nie chcialam jechac sama do Krk, bo nie mialam z kim i teraz zaluje!!! a do stolycy niestety mam za daleko (a co za tym idzie za drogo :P)...
Ale moze mimo to bede mogla zostac przyjeta w (coraz mniej) skromne progi filmwebowego Echelonu... :D
Pozdrawiam wszystkich ;)

dzoszia

bez względu na to czy jedziesz na koncert, czy nie, jesteś w naszym Echelonie, jak każdy tutaj :D Witam w Echelonie :)

seniorita19

Alez dziekuje bardzo, czuje sie zaszczycona :D
pozdrawiam! :d

dzoszia

ja tak samo ;p

Priscilla22

ja chcę należeć do echelonu:)

benita1116

Echelon Wita :D jak miło, że jest nas już tak sporo, a minął dopiero tydzień xD

benita1116

Świetnie;) każdy prawdziwy fan musi być w Echelonie;)

użytkownik usunięty
Priscilla22

A mam pytanie , to jest filmowy echelon czy ogólny ? ;]

ECHELON TO FANI 30 SECONDS TO MARS

damon14

Exactly

Główny Echelon Marsów już istnieje : http://www.30secondstomarsfotum.hostings.pl/index.php na tej stronie, a my mamy Echelon założony na filmwebie poświęcony własnie temu zespołowi, zapraszamy wszystkich fanów :D

seniorita19

To samo pomyślałam;)

Priscilla22

nie wiem o co kaman, bo dawno mnie tu nie było (niech mnie ktoś wtajemniczy! :((). ja jestem z łodzi. może tutaj byśmy coś zrobili jeżeli ktoś też jest z łodzi? ;>
ps. sektor B ((:

Pegsoon

robimy akcję promo, rozwieszamy plakaty i się spotykamy każdy wg własnych możliwości, niestety każdy z innej strony Polski, ale mamy zamiar się wszyscy już spotkać tuż przed koncertem w Warszawie w jakimś miejscu, narazie wszystko do uzgodnienia

Priscilla22

PILNE!!! ma ktoś bilety do sprzedania na 30 Second To Mars albo wie gdzie można kupić jeszczce bilety?( 2 bilety a przynajmniej jeden bilet żebym ja miała...) jeśli tak to piszcie do mnie, bo moim największym marzeniem jest jechać na ich koncert:) Najlepiej żeby były na płyte. gg:9891432

benita1116

Nie ma więcej fanów?

Priscilla22

Są, są! Hej wszystkim! Ja co prawda jestem już na trzech forach marsowych ale co tam, z wami też się chętnie poznam. Kraków zaliczony teraz czas na stolicę. Jadę z goldenem poznać chłopaków))

Priscilla22

Fanów jest cała masa, Echelon jest wielki ^^ Ale większość, jak już udziela się w internecie, przesiaduje na marsowych forach, a nie na profilu Jareda na filmwebie ;)

barnaba0309

Exactly !

barnaba0309

chodzi o to że na filmwebie;)

Priscilla22

wg mnie to i tak jak na takie miejsce jest sporo fanów 30stm ;p

FallenGirl.

;) dobrze że są;)

Priscilla22

Heey :)
jestem fanką Marsów z kilkuletnim stażem i będę na koncercie w grudniu :) fajnie, że wreszcie tak wielu ludzi docenia ich muzykę, włożyli w nią serce i mnóstwo pracy - zasłużyli na to:)) Moje gg - 11710344. Generalnie raczej rzadko jestem, częściej przeglądam filmweb, ale jeśli ktoś chciałby się skontaktować to zapraszam :D
We're all kings and queens - pozdrawiam fanów 30STM :D

Finding_Neverland

Zgadzam się z Tobą ;D
Witamy w Echelonie ! :)

FallenGirl.

Witamy;)

Priscilla22

Dzięki :)

Finding_Neverland

PROVEHITO IN ALTUM

damon14

jej jak mnie tu dawno nie było....ale coś ucichło w naszym Echelonie...jak się macie, jak wam czas leci, bo jak narazie znamy tylko nasz nicki i ewentualnie to że ktoś był i że ktoś jedzie na marsów....ludzie rozmawiajmy, łączmy się :P

seniorita19

Ogolnie to troche trudno polapac sie, jak dla mnie, na tym forum - kto, kiedy, co, do kogo :p dlatego rzadko zagladam... :p
A poza tym, czasu malo - sila wyzsza - studia ^^
Tak w ogole, gdyby to kogos interesowalo, moje gg: 745032 :D

P.i.A. ;)

dzoszia

Studencka brać jak widzę :) a co studiujesz ciekawego? Bo ja miesiąc temu zaczęłam swoją przygodę ze szkołą wyższą i jak na razie jestem mega zadowolona (zero zadań domowych, co najwyżej 'zróbcie dla siebie', generalnie mało stresująco na wykładach i ćwiczeniach, tylko kolokwia mącą spokój) :D

Finding_Neverland

Czy ciekawe te moje studia, to bym sie spierala.. :p 2 rok pedagogiki ;]
Zadania domowe to rzadkosc, a kolokwia, przynajmniej u mnie, pojawialy sie dopiero pod koniec semetru, a tak to troche czytania - jak to na studiach humanistycznych, ale nie jest najgorzej ;d
a Ty co studiujesz? ;)

dzoszia

Filologię angielską z lektoratem z hiszpańskiego :) ja sercem i duszą humanistka jestem, więc czytanie lubię ;) wykańczają mnie wykłady wieczorami, bo po 6 godzinach ćwiczeń dosłownie padam na pysk ze zmęczenia. Babka od gramatyki robi nam kolokwia z czasów - w przyszłym tygodniu mamy drugie, plus pełna lista trzech form czasowników nieregularnych, więc nudy nie ma :)
Też się zastanawiałam nad pedagogiką jak wybierałam studia - całkiem fajny kierunek :D
A gdzie studiujesz? ;P

Finding_Neverland

Ja (jak do tej pory..) nie mialam problemow z poznymi wykladami, aktualnie najpozniej koncze po 15, a na zajecia chadzam 3 razy w tygodniu, wiec luz :p
A studiuje w Katowicach ;]
Jezyk hiszpanski... kiedys chcialam sie uczyc... ale nic mi z tego nie wyszlo :p za leniwa i malo ambitna jestem XD

dzoszia

Ja w sumie chciałam się specjalizować we francuskim, ale specjalizacje wchodzą na drugim roku i więcej osób było na hiszpańskim, więc na razie mamy z niego lektorat. Szczerze mówiąc, to naprawdę mi się spodobał i jest łatwiejszy niż się początkowo wydaje :) Ja też mam tę przypadłość - "słomiany zapał", w jednej chwili chcę i muszę, ale z wykonaniem trudniej. Tutaj trochę inna sprawa z hiszpańskim, bo ten lektorat jest obowiązkowy, więc... :D sama rozumiesz ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones