Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
69 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Fani podpinajcie się jeśli chcecie należeć do Echelonu. Z senioritą19 nie chcemy się pogubić w liczeniu;) Jestem założycielką, wspólniczką jest Revenge;)

Priscilla22

Troszke..?
Przeczuwalam, ze to bedzie ta wersja, jak tylko uslyszalam pierwsze takty (swoja droga, nie przepadam za nia :p)... ale - jak dla mnie - to wygladalo (sluchalo :P) jakby West wiedzial, ze gdzies dzwoni, ale nie wiedzial, w ktorym kosciele...

Priscilla22

Też mi się właśnie tak wydaje ;/
Ale tak czy siak, wyszło mu to całkiem nieźle

FallenGirl.

No właśnie;)

Priscilla22

teraz wszyscy zaczną pisać,że do echelonu sie nie zapisuje? -.-

Revenge

oj tam, przestańcie się kłócić... Moje gadu:6597605, spotkamy się w Wawie.
A tak przy okazji mam do sprzedania jeden bilecik w sektorze F, jakby co to pisać.
Pozdrawiam Echelon :]

Misiaaa_

witamy w rodzinie :D
słuchajcie mam pomysł, co wy na to, aby się umówić i jakoś przed ich koncertem się spotkać, a potem razem wejść na torwar ????

seniorita19

jestem jak najbardziej za:)))jeszcze mamy troche czasu wiec spokojnie sie dogadamy...juz nie moge sie doczekac

damon14

Ja tak samo :)) Jestem pewna, że nie zapomnę tej nocy

FallenGirl.

ja też tej nocy nie zapomnę, pamiętam jak jeszcze całkiem nie dawno szukałyśmy biletów, jak sie potem mówiło że to jeszcze tyle czasu a to prosze nawet sie nie obejrzymy a już będziemy bawić sie na koncercie...:D

seniorita19

tak...a sam koncert minie bardzo szybko:(((tak jak na Coke...to jest najgorsze

damon14

no niestety...

FallenGirl.

ale nie zapomnimy tego do końca życia :D

seniorita19

kochani moi, zauważyłam (może wy też), że coś ucichło w rodzinie, może właśnie dlatego niech każdy opowie swoją historię ( przerażającą, zabawną itp) z życia wziętą...może ja zacznę:
dawno dawno temu, razem z ekipą byliśmy tak głodni, że poszliśmy do marketu, to był chyba nawet kaufland, zakupiliśmy trochę żarcia...na nasze nieszczęście nie mieliśmy miejsca do skonsumowania tego co kupiliśmy, zaraz przed wyjściem był przystanek autobusowy i troche trawy przy drodze głównej, więc z braku laku zrobiliśmy sobie piknik w centrum miasta, ludzie patrzyli na nas jak na totalnych debili, idIotów itp.. dlatego szybko stamtąd uciekliśmy i już nigdy więcej tam nie wróciliśmy...

teraz wasza kolej ... xD

seniorita19

hahah ja chyba nie mam takich przezyc;)

Priscilla22

każdy jakieś ma... śmiało :)

seniorita19

Nie nie mam naprawdę;)

seniorita19

ja też nie mam

FallenGirl.

co do Priscilli nie czepiam się, ale Fallen to ściemniasz jak nic...ludzie to jest zabawa, myślicie że mi było łatwo to pisać :D

seniorita19

świetna historia;)

seniorita19

no prosze cie ! co ja takiego ciekawego przeżyłam he?!

seniorita19

ale ja nie wzięłam tego za czepianie się;p ;* a przypomniało mi się coś!!!!! to było bardzo dawno temu;p
wiec ...........to była przejażdżka rowerowa chyba z kumpelą nie pamiętam czy ktoś jeszcze był i wracałyśmy do domu zmęczone strasznie;) i nagle przechodził ktoś spojrzałyśmy i kumpela i podjechała przypadkowo walnęłam w kamień i wleciałam w rów ;) rower jakaś ósemka została;p

Priscilla22

masakra byłam cała ubrudzona kumpela sie wystraszyła a potem zaczęła śmiać ludzie sie na mnie patrzeli jakbym nie wiadomo co robiła;)

seniorita19

przez chwile czytając to myslalam,ze zaczniecie jeść tą trawe :D

Revenge

To było straszne;p

Priscilla22

słyszeliście o tym że marsi mają wybrać trzy miasta w których zrobią theme night? aby się załapać musimy mieć jak najwięcej głosów. a więc głosujcie tu: http://twitition.com/ps7kr i rozsyłajcie ten link każdemu kto może zagłosować (aby zagłosować trzeba mieć konto na twitterze - jak nie macie załóżcie:) )

elfame

thx za info :)) jak tylko założę konto od razu zagłosuję

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
jotubyl

nawet odmieniać nie potrafisz dziecko opanuj się z tego Jareda Leto .. mam z ciebie niezły ubaw...ha ha

jotubyl

ciekawe jak ty śpiewasz chłopczyku;p

jotubyl

jak widać zero orientacji tego co się na świecie dzieje. najlepiej się nie wypowiadać na temat o którym nie ma sie zielonego pojęcia, a to w jaki sposób sie tutaj wypowiadasz świadczy tylko o braku kultury i co najzabawniejsze chęci bycia w centrum uwagi za wszelką cenę... xD

Priscilla22

PROVEHITO IN ALTUM

damon14

PROVEHITO IN ALTUM

Priscilla22

ostatnio cicho w naszej rodzinie?;) Może zapytam czego obecnie słuchacie oprócz Marsów ? ;) Ja Papa Roach ;*

Priscilla22

Najczesciej Biffy Clyro i Billy Talent ;] Poza tym mam wieeelki sentyment do Miki :p:p

dzoszia

mika znam jego niektóre piosenki;)

dzoszia

Polecam papa roach może komuś się spodobają ja na okrągło ich słucham;) poznałam ten super zespół dzięki seniorita19 ;******
Utwory:
forever
reckless
lifeline
jest ich naprawdę wiele;)
Polecajmy sobie na wzajem zespoły;) Oczywiście Marsi i tak są naj ;)

Priscilla22

ja poza marsami to jeszcze Evanescence, Linkin park, Panic at the disco a ostatnio nawet The used xD

seniorita19

Tez mialam czasy Panic!.. Ale teraz jakos mi przeszlo :p

seniorita19

No ja to również Linkinów, The used no i Papa roach :)

FallenGirl.

a może słucha ktoś z Echelonu MCR albo The rasmus albo Muse?

Priscilla22

no,to też ;)

FallenGirl.

LP hell yeah
ja duuużo zespołów słucham,długo by wymieniać

Revenge

ja też, zespołów jest tyle, że by mi miejsca zabrakło, jeśli ktoś lubi klimaty typu Evanescence to mogę jeszcze polecić Within Temptation... zresztą jak chcecie posłuchać czegoś więcej to pytajcie z chęcią wam podam jeszcze kilka fajnych zespołów :)

seniorita19

znam Within Temptation ;)

Priscilla22

ekhm pragnę znowu przypomnieć o petycji na twitterze http://twitition.com/ps7kr i spytać się jak wam idzie? spamujecie kogo się da?:) nasza przewaga może szybko stopnieć a chyba każdy z was chciałby mieć tematyczny koncert:)

elfame

kurde,że też trzeba sie logować

elfame

jak dla mnie, nie musi to być koniecznie tematyczny koncert, ważne że w ogóle zagrają...

seniorita19

dla ciebie nie musi ale są osoby którym bardzo na tym zależy i mogłabyś im pomóc w spełnieniu marzenia:)

Priscilla22

Hej wszystkim, to ja też się zgłaszam:D na koncert idę, bo obiecałam sobie po Coke'u (na który nie poszłam), że pójdę jak tylko Marsi zawitają w Wawie. szczerze mówiąc trochę przeraża mnie ta myśl bo to będzie mój pierwszy koncert w życiu, ale jak nie pójdę to sobie nie daruję:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones