Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
69 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Fani podpinajcie się jeśli chcecie należeć do Echelonu. Z senioritą19 nie chcemy się pogubić w liczeniu;) Jestem założycielką, wspólniczką jest Revenge;)

oluskaa

widzę, że robisz za ciotkę z dobrymi radami dla nowych członków rodziny xD
a propo tego forum polishechelon to jest dno, i ponoć jest tam więcej fg niż gdziekolwiek na innym forum

Priscilla22

http://www.youtube.com/watch?v=bOtaaaYghYY <--- wywiad dla Machiny, enjoy.

Priscilla22

nie wiem, czy któraś z was jara się tym tak samo, jak ja, ale macie.

NEWS DNIA - FOO FIGHTERS W POLSCE!!!! <3
jeszcze nie wiadomo gdzie, jeszcze nie wiadomo kiedy, wiadomo jedynie, że pan Metz powiedział, że będą. tak więc ja wierzę mu na słowo :)

Priscilla22

Ej o co kaman dokładnie z tym tygodniem "CTTE" ??
Bo zdaje mi się że coś przegapiłam (neta nie miałam i wchodziłam u koleżanki by zobaczyć co sie dzieje TU na forum )ostatnio i nie dokładnie rozumiem ...;(

rozyczka18_34

"It is 'Closer to the Edge' week! This week, let's focusing our efforts on pushing the single and video with specific missions each day. MONDAY 1/24 - Create a CTTE avatar! Change your twitter default pic, facebook profile picture, and other social networking sites to an image still or graphic from the Closer to the Edge video. Use the avatar all week! We'll feature the best ones and one lucky winner will be added to @jaredleto's twitter follow list for a week and a RT. In addition, start requesting Closer to the Edge at your local radio station. Tweet, text, and call it in!"

tu masz dokładnie z fejsa skopiowane, ale ogólnie chodzi o to, żeby ustawiać sobie wszędzie coś związanego z CTTE na awatary i zamawiać tą piosenkę w radiu. ktoś tam ma wygrać, i Dżared będzie go śledził przez tydzień na tłiterze.

madzja90

HAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA od rana nie mogę z tego

oluskaa

jeśli śmieszy Cię ten nazwijmy to 'konkurs' to nie jesteś sama :P

madzja90

teraz wszystkie napalone-na-Dziareta-hot-13-i-nie-tylko opanują twittera (więcej-opanują cały świat mwahah), żeby tylko dostać RT od Dziareta i żeby je śledził PRZEZ CAŁY ZEJBISTY TYDZIEŃ OMG!

muszę ograniczyć sarkazm w moich wypowiedziach.

oluskaa

ostatnio strasznie jesteś cięta na fangerlsy ;> uspokój się, napij się melisy :D a hot 13 niech sobie żyją w swoim świecie, w którym mają własne kredki i są śledzone przez Dżareda, który jest dla nich niczym bóg.

madzja90

dobra, już skończyłam, przepraszam, ale ostatnio były takie jaja z pewnymi laskami, że głowa mała, a ja nie wiedziałam, czy mam się śmiać, czy płakać :D ale już, wdech wydech, opanowałam się kochana! boże, jak dobrze, że jest tu ktoś trzeźwo myślący.

a teraz ide jarać się Foo Figtersami w Polszy, see ya dziubki :*

oluskaa

zawsze do usług:D spytałabym co to za akcje, ale nie chce Cię już denerwować, więc cicho sza:P
jaraj się jaraj, ja wprawdzie znam może jedną ich piosenkę (o.O) ale rozumiem, że to może być powód do radości:D

madzja90

Dzięki za odpowiedz ............a co do dalszej części (nagrody itp. )to sie nie wypowiem bo brak słów ( tj.jestem po waszej stronie )

madzja90

też mi nagroda... -.- bilety by mogli dać a nie ;pp co z tego że słit dżej będzie follows me for a week? aha no tak to aż tydzień, jakaś laska (bo wątpię by facet) z każdego dnia będzie robić po 5 screenów by zapamiętać tą chwilę, potem se wydrukuje zrobi słitaśny kolaż z ryjem lecza na środku i będzie wzdychać i wspominać...

FallenGirl.

no dla mnie to też jakiś żart, ale ludzie się rzucali ze zmianami awatara, więc chyba się im spodobał pomysł. mam nadzieję, że panna, która wygra nie będzie pisać rzeczy w stylu "Jared I love you" skoro ma pewność, że to zobaczy:P bo śledzenie ma na celu pokazywanie tłitów tak, czy się mylę:P

FallenGirl.

jednak napisali, że można wygrać tiketsy na jakieś koncerty więc można już im wybaczyć:D

FallenGirl.

czytasz w moich myślach??? xD no nie ma nic piękniejszego jak cię twoja ukochana gwiazda śledzi, ja bym go zaskarżyła o naruszenie prywatności :)
nie no dobra, odwala mi, znowu mnie jakieś dżumy biorą

użytkownik usunięty
seniorita19

http://tinypic.com/r/v82a21/7 <-------- obczajcie to! :O

ijaaaa. jak to zobaczyłam to myślałam, że padnę x_x

nie czaję???

yy gratulacje? bo wnioskuję, że Tobie to napisali i się ucieszyłaś :P

madzja90

ale to all week trwa ponoć xD

użytkownik usunięty
seniorita19

haha nie o mnie :) ja w tym w ogóle udziału nie biorę, no bez przesady. po prostu fajnie, że to polka :D
właśnie napisali "Paul Lilly gets 2 tickets to see MARS in Austin tonight for changing his facebook default pic to a Closer to the Edge graphic. Congrats Paul, see you tonight!". Czyli jednak są jakieś inne nagrody niż ten cały tygodniowy 'following' od słit Jareda :>

noo graciszee koleżanko ;D

FallenGirl.

tzn dla koleżanki Mileny xD powinnam iść już spać

Priscilla22

Hm mnie zastanawia rekacja Dziaretaa na sytuację, kiedy on zaczyna kogoś follować, a ten ktoś nawet go nie śledzi i ogólnie to ma na niego wyje.bane a zdjęcie sobie ustawił tak po prostu, dla promowania CTTE..

Za bilety dziękuję, wygrać łał bilet wart 100zł a pieprzyć się na koncert odbywający się na drugiej półkuli, gdzie koszty dojazdy wyniosą grube tysiące, toż to spełnienie marzeń!

oluskaa

ołł yeea

Priscilla22

tak sobie teraz przeglądałam zdjęcia i pytanie dnia - zauważyłyście, że Shanananan miał przyczepiony przetykacz do kiblów do perkusji? nie wiem, może to pomaga w lepszym wydobyciu dźwięku, o czym jeszcze nie wiem.. WTF ?! hahahah

oluskaa

słócham?

madzja90

no hahahahah znalazłam zdjęcie hahahahha zaznaczylam wam, tylko musicie sie naprawde dobrze przypatrzeć hahahahahhaha

http://img337.imageshack.us/img337/9039/beztytuujm.jpg
taki kijek i czarna koncowka przyczepiona do perki.

oluskaa

haha no rzeczywiście tak wygląda:D ja tam się nie znam na perkusji więc ci nie pomogę niestety:( a może mu się przedziurawił bęben czy coś i chciał zamaskować? :P

Priscilla22

jejku, jejku, jaka tu stypa ;o can't believe.

moja matka ma nogę w gipsie i głoduję. - lodówka świeci pustkami, a ani mnie ani ojcu do sklepu się nie chce iść.
a nie sorry, byłam - wyszłam z 5 czekoladami, delicjami, cheetosami i 5 butelkami piwa -,-

oluskaa

a ja zawaliłam sesję, jeszcze się nie skończyła a mam już do poprawy 4 przedmioty. mój mózg odmawia mi posłuszeństwa i każe wpieprzać popcorn.

madzja90

dobry popcorn nie jest zly! uwielbiam ten z heliosa, jest tak smacznie słoooony ;<

bedzie dobrze! ah te studia.. ale i tak już się nie moge doczekać :D
a co wgl studiujesz bo tak wlasciwie to nie mam zielonego pojecia?

oluskaa

ja jak robię w domu popcorn to ocieka tłuszczem, a potem dupa rośnie;p
studiuję ochronę środowiska, mamy masę przedmiotów z kosmosu zupełnie niepotrzebnych, wykłady są nudne więc nie chodzę a potem nie ogarniam tematu >.<

madzja90

nie lubię aż takiej ilości tłuszczu na popcornie, jakoś mi to nie współgra ładnie ze sobą haha :D

ambitnie, ambitnie, nie powiem. ale widzę, że lenistwo bierze górę :)

oluskaa

taaaak jestem znana ze swojego lenistwa. nic mi się nie chce a jak przychodzi co do czego to jest płacz i zgrzytanie zębami;p niech już się skończy ta zima, może mi przejdzie >.<
popcorn z tłuszczem jest mega!

madzja90

oo tak popcorn jest goood, very goood !

FallenGirl.

nooooo... chociaż ostatnio chyba za dużo go wpycham w siebie:P muszę się opanować, bo niedługo będę miała popcornowstręt, a tego nie chcemy;P

madzja90

też miałam okres, że dzień bez popcornu i to koniecznie maślanego i przesolonego, to dzień stracony ;D

FallenGirl.

hehe tak, mam go teraz:D
ps. nigdy nie jedzcie popcornu z lodami czekoladowymi ...

Priscilla22

boże, właśnie wyłączyłam czata z Braxtonem, cholera nie moge juz, człowiek tak ryje psyche tym swoim wyciem, że wysiadam ;x

oluskaa

a kto to Braxton? muahahahaha ]:->
co ci zrobił? ryje bo masakra, czy ryje bo super?

madzja90

Ryje bo masakra haha :D siedział chyba na czacie ze 3 godziny conajmniej wczoraj. Polski spam najlepszy, podobno powiedział 'Kociam Polska', śpiewał Polsce piosenkę na dobranoc <3 Oczywiście ominęło mnie to, bo się wkurzyłam, że nic nie mówi tylko śpiewa ciągle i go co jakiś czas uciszałam :) Zna się z Łozem (byli razem na imprezie przed/po Torwarze) i wgl. Ale pozytywnie pierdo.lnięty człowiek. Następnym razem, jak będzie czat to wam tu podeślę linka :)

oluskaa

a skądże znalazłaś taki czat?

madzja90

on te czaty ma dosc czesto, czasem co kilka dni i wszelkie info zamieszcza na fejsie, z tego co się zdążyłam zorientować :D
ostatnio kazali mu mówić 'pierogi' i 'vodka' i 'miłość' chyba :)

oluskaa

o dżizus jak żywa zabawka :P

madzja90

dokładnie haha :D a kiedys jak usłyszeli dźwięk gitary to ludzie pogłupieli i myśleli, że Dziareeeet wbił haha.
ale ja się dziwię - skąd on tyle czasu (i chęci na wycie do kamerki) potrafi wytrzaskać? -,- nie ogarniam braxtona olity, nie ogarniam

oluskaa

to tam pewnie same teksty w stylu "aaaaaa kocham cieee" lecą ;>
a widocznie mu się nudzi i chce się z marsowymi fanami zaprzyjaźnić <3, żeby więcej ludzi wiedziało, że istnieje ;D

madzja90

powiem ci, że nawet nie :D generalnie trwa wojna między ruskimi a polakami zawsze przed wejściem braxtona haha. kto się przekrzyczy itd. ogólnie polacy dosłownie opanowali ten czat, prawie sam nasz narod tam sie da zauważyc, wiec nikt sie nie wysila i po polsku gada. braxton na pytanie doslowanie odpowiada spiewajaca. generalnie to wyje tam i skrzeczy i gra na tej swojej gitarce, cos tam czasem powie, odpowie na pytania zadawane przez nas i dalej wyje :D tworzy czasem jakies dziwne piosenki Oo a czasem spiewa jakies covery.

ale widac, ze niezwykle pozytywny czlowiek, naprawde :D moglabym sie z nim napić haha

oluskaa

brzmi fajnie:D
może przy następnej wizycie :D

madzja90

aaa i najważniejsze (ale ze mnie sklerotyczka) - w Polsce.. VERY, VERY SOON :) może chociaż jego SOON jest bardziej optymistyczne od tego Dziadowego SOON.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones