Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
69 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Fani podpinajcie się jeśli chcecie należeć do Echelonu. Z senioritą19 nie chcemy się pogubić w liczeniu;) Jestem założycielką, wspólniczką jest Revenge;)

madzja90

Spokojnie będzie tłum ludzi, ścisk jak sardynki w puszce, wrzeszczący fani, super atmosfera, a i marsi będą publiką zachwyceni.... piękny widok ze sceny dla nich na nas, coś niesamowitego, wiem co mówie, znam takie imprezy z obu tych stron.... nie masz się co martwić :)
naprawdę widok ze sceny na tłum ludzi wpatrzonych w twoja stronę to coś pięknego, takiego przeżycia nie da się zapomnieć, a po wszystkim się tęskni za tym widokiem... cudowne wspomnienia, aż chciałoby się to przeżyć raz jeszcze.... xD

seniorita19

Jeju, jak ja żałowałam tego, że nie mogłam jechać na Coke, no ale nie było z kim, no i za daleko. Teraz tez nie mam za blisko, no ale towarzystwo jest to jakoś się da :]. Już normalnie się doczekać nie mogę! A jeszcze bardziej się nakręcam jak czytam wasze wypowiedzi :]

Misiaaa_

no ja mam tak samo :] Strasznie się z kumpelą napaliłyśmy, dobrze że biletów dla nas starczyło:P

madzja90

płyta czy sektor? my z Fallen zdążyłyśmy na płyte... na Coke'u też nie byłam, a gdybym nie była jeszcze na torwarze to bym sobie tego nie wybaczyła... :)

seniorita19

mamy bilety na płytę. myślałam, że to gorsza opcja (nie znam się zbytnio na tym), ale z tego co czytałam tu i ówdzie wynika, że to sektory są jakieś nie teges... więc moja radość z koncertu wzrosła:P
a tak w ogóle, to nigdzie chyba nie widziałam informacji o tym, że przyjeżdżają do Polski już w grudniu. to był cud, że akurat przeglądałam stronę mtv w bliżej nieokreślonym celu i w newsach była wzmianka. od razu zamówiłyśmy bilety, a kilka dni później już były wysprzedane. szaleństwo:]

madzja90

no to prawda, bilety poszły szybciej niż by się wydawało... zresztą na coke'u Jared wspominał o przyjeździe w grudniu, ale nie wiedziałam, że to już potwierdzone... jak tylko się dowiedziałam to było wielkie szukanie biletów, ale się udało xD

Priscilla22

jak wam minął długi weekend marsjanie?? bo jak dla mnie to był za krótki xD

seniorita19

spoko na okrągło słucham muzy i oglądam filmy;)

seniorita19

ja wieczory spędzałam przed tv i wcinałam pizze xd
zdecydowanie był za krótki i nudy ogólnie

FallenGirl.

no ja to praktycznie przespałam... takiego weekendu nie miałam, żeby mnie wszystko dosłownie bolało xD

seniorita19

a ja odwiedziłam siostrę w Krakowie :) szybko minął ten weekend niestety...

madzja90

Hej Marsjanie znudziła Wam się gra? bo zostały tylko dwie osoby:(

Priscilla22

ale że co jaka gra xD

Priscilla22

wiesz, już wszyscy wiedzą, że Jareda można połączyć z każdym, trudniej byłoby znaleźć osobę, z którą nie da sie go połączyć, być może nawet takiej nie ma xD

seniorita19

ach o to chodzi... wiesz, wydaje mi się, że każdego z każdym można połączyć tak naprawdę:P

madzja90

to spróbujmy znaleźć kogoś,kogo sie nie da polączyc :D

Revenge

może coś w stylu: Jared - sprzedawca hot-dogów.

madzja90

2 grudnia o 20.00 na TV4 leci Azyl. Gra tam też moja najlepsza aktorka Kristen Steward:)

madzja90

hahaha no dokladnie :D
albo Jared - mężczyzna w windzie

Revenge

no;) rok temu jak to leciało to z 5 minut oglądałam,bo musiałam sie uczyć i nawet Jareda nie zobaczyłam:/
poprawka-Kristen Stewart;P(wiem że nie Steward, ale od 2 miesięcy mam w szkole albabet fonetyczny i na kazdej lekcji piszemy tak jak sie mówi dlatego ostatnio zdarza mi sie cos zle napisac i innym z mojej klasy też;P bo myli nam sie teraz alfabet fonetyczny z alfabetycznym), bo na innej stronie napadli na mnie z wielkimi pretensjami...

benita1116

bo ludzie na filmwebie sie wszystkiego czepiają,mnie tez to strasznie wkurza,juz po prostu nic napisac nie mozna. od razu z ryjem lecą ;p

benita1116

nie no spoko, każdemu zdarza się literówka nawet najbardziej wybitnym

FallenGirl.

ja znam taką "sektę" która wszystko komentuje i się czepia;(

Priscilla22

no bo są ludzie i idioci ;/

Priscilla22

Użytkownicy forum 30sekunddomarsa.forum.pl zaplanowali akcję, która nie uda się bez udziału wszystkich widzów znajdujących się na Torwarze podczas koncertu 30 Seconds To Mars.Planujemy zrobić ludzką flagę machając skrawkami materiału (widzowie na płycie- CZERWONYMI, a w sektorach – BIAŁYMI). Ma to mieć miejsce podczas akustycznego setu, który rozpoczyna się piosenką 100 Suns i to właśnie wtedy należy wyciągnąć chustki/ szmatki itp. Zachęcamy też do przyłączenia się do chórku, który zamierzamy wykonać właśnie na tej piosence w sposób, w jaki są one wykonane na płycie.

tylkoniemalpa3

ja chcę robić chórki!! ciekawe jak to wyjdzie

madzja90

oo tak ja też jestem za chórkami !! ;pp
to nic, że nie umiem śpiewać, ale w tłumie jakoś to będzie ;D

tylkoniemalpa3

to już wiedzieliśmy jakieś dwa miesiące temu, tylko nie pamiętam od kogo to wyszło :D

seniorita19

to nic, niech spamują by ludzie byli przygotowani ! ;D

FallenGirl.

muszę się zaopatrzyć w tą szmacinę tylko skąd ją wytrzasnąć? mam kupić kawałek materiału w sklepie?:P

madzja90

no chyba tak, ewentualnie jak masz stanik albo majtki czerwone xD nie no żartuję ;pp
zobaczę jeszcze, czy nie mam jakichś starych nieużywanych ciuchów i je podrę, zaopatrzę się ogólnie w kilka szmatek, to wtedy komuś można dać jakby zapomniał albo wgl o tym nie wiedział ;d

FallenGirl.

no mam czerwone majtki, dostałam na 18-stkę. z diabełkiem są, myślę, że się nadadzą:P
a tak na serio, to wydaje mi się, że dużo osób nie będzie wiedziało o tym i wyjdą pojedyncze czerwone plamki. a chłopaki spojrzą i powiedzą "wtf'"xD

madzja90

no właśnie też się tego obawiam xd i już nie przyjadą xD

FallenGirl.

bo się obrażą, że nie umiemy jednej akcji przeprowadzić? o nie, nie może tak być!

madzja90

no ! no ! no ! no ! musimy to kurna zrobić !

FallenGirl.

czy na torwarze jest szatnia? :P

madzja90

this is a good question ! i have no idea but i hope so ;pp

FallenGirl.

jak nie ma to kożuchy pod pachę i wchodzimy xD :) a tak serio to powinny być, na Arenie Winiary jest a na torwarze nie będzie... jak dla mnie to by trochę dziwne było :D

madzja90

na Torwarze jest szatnia:P

benita1116

dzięki xD

Priscilla22

jedna z fanek założyła pytanie który zespół lepszy 30STM czy MCR i "ktoś" ma problem chętni mogą poprzeć ją z góry dzięki;) buziaki dla Marsjan;** Echelon ;**
Który zespół waszym zdaniem jest lepszy-30STM czy MCR ?
taki temat

Priscilla22

a gdzie ten temat?

madzja90

http://www.filmweb.pl/forum/MUZYKA/Kt%C3%B3ry+zesp%C3%B3%C5%82+waszym+zdaniem+je st+lepszy-30STM+czy+MCR,1498158
tu ;p

Priscilla22

zaczynam się zastanawiać, gdzie tacy ludzie się rodzą.... to jest najgłupsze pytanie jakie można zadać, będzie "wojna" fanów o swój ukochany zespół, jakby nie wiedziała, że to zależy od gustu muzycznego, najlepiej od razu napisać, że oba są świetne xD Nie wiem czy to wynika z jej braku inteligencji, czy nie wiedzy, czy też nie była to zwykła prowokacja :/

seniorita19

spoko;)

Priscilla22

Super akcja. Dołączam się. to która już jestem ? : )

Dark_Angel1990

liczyłyśmy ale chyba się już zgubiłyśmy ;)

Dark_Angel1990

chętnie pogadam na gg możesz napisać np do seniorita19 ona poda ci mój numer numery są na pierwszej stronie Echelonu;)

Priscilla22

widzieliście, że Warszawa dostanie tematyczny temat? trzeba neonowe farby do wymazania się kupić xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones