Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
239 335 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

Chciałabym dostać autograf Deppa.. wiem że trzeba wysłać list ale nie wiem na jaki adres... wysyłałam już na adres:
Johnny Depp
9100 Wilshire Blvd.
Ste. 500 CA, 90212 USA
i go niestety odesłali..;/ a koleżanki dostały autograf wysyłając na ten adres..
Jeśli mógłby mi ktoś napisać adres Depp'a z którego dostał już autograf to byłabym bardzo wdzięczna :)

Pozdrawiam :*

PajotynQ

jeskii... tzn. nie maila tylko autograf!! :D:D

PajotynQ

Jak chcesz zobaczyć to wejdź sobie tutaj :) Tam jest temat założony przeze mnie i jest zdjęcie ;] http://www.fanmail.biz/mboard/viewtopic.php?t=89405

PajotynQ

ja napisalam na jacobst@unitedtalent.com i dostalam...xD

dzis go przyslali...a prosilam jakos w marcu...czy cos takiego...xD

colver

śliczny ten autograf :):):)

colver

napiszesz mi na poczte co napisałaś ? karolaslota@wp.pl

PajotynQ

ja wysłałam list już dawno i cały czas go wyczekuje

PajotynQ

Błagam tylko nie uznajcie mnie za wariatkę. Dostałam trzeci autograf!!! Wysłałam trzy maile tak dla pewności, a tu proszę... :D

Jutynka

PajotynQ to czekamy razem :D ja jeszcze 2 chciałam wysłać dla przyjaciółki (i chyba zaraz to zrobię ;P)
Justynka - Podzieliłabyś się a nie :P

Norman91

xD
Jeden dam koleżance na urodziny, a drugi to taki zapasowy. :)

Jutynka

no myślę że się doczekamy :D:D

Jutynka

a ja wyslalam 6 kwietnia i ani slychu ani widu...ciekawe czy do mnie dojdzie... :(

skrzat_7

do mnie przyszedł przed chwilką :D

NonaT

te autografy idą jak świeże bułeczki :D:D Na pewno dojdzie... przecież dopiero miesiąc czekasz... :)

NonaT

Gratulacje Nona. Nareszcie, a jednak się doczekałaś. :)

Jutynka

dziekuje, juz myslałam ze przepadło a tu taka niespodzianka :D tata mi smsa wysłał na fizyce mislałam ze nie usiedze :D

NonaT

jupi !! !! !! mam autograf !! !! :D :D maila wysłałam 2 kwietnia, od 4 dni cos mnie pchało do skrzynki pocztowej, ale zawsze była pusta. aż tu dzisiaj wracam do domu ze szkołym a na szawce leży list !! na początku nie mogłam uwieżyć ze o autograf. tak mi sie rece trzesły ze koperty nie mogłam otworzyć :P jak zobaczyłam fotke zaczełam po całym pokoju ze szczescia skakac <jak wariatka :P> I'm happy :D :D

RedAngel

Gratuluje tym dziewczynom co dostały dzis autograf chociaz was pech nie przesladuje tek jak mnie ja wysłałam 3 marca list i nic nie przyszło do dzis wiec postanowiłam wysłać jeszcze raz wysłałam teraz 11 maja nie wiem czy przyjdzie czy nie trzeba mniec nadzeje, ale ja chyba jej nie mam :/

BK_201

O ile dobrze pamiętam Dayah dostała aytograf po 4 miesiącach. I kogo tu prześladuje pech? Nie martw się, napewno przyjdzie, najwyżej odstąpie Ci jeden mój xD.

Jutynka

*autograf :)

Jutynka

nom po czterech, ale chociaz dostała ;) i napewno sie cieszy do mnie jakos ten autograf nie moze dojsc a czekam nie całe dwa miesiace :/ 11 wysłałam i nie wiadomo czy tez dostane moze wysłac poraz 3 :P nie wiem juz...

BK_201

Taa, a później uznają Cię za wariatkę, tak jak mnie. Ja wysłałam 3 maile i dostałam 3 autografy. Nie martw się też dostaniesz. :)

Jutynka

mam nadzeje, ze tak ;) coż poczekam do połowy czerwca jak bedzie z tego dupa to ja juz nie wiem :/ a tamten moze dlatego nie dostałam poniewaz zamiast Poland napisałam Polish, <głupia stuka sie w głowe> ale teraz napisałam Poland wiec moze dostane moze... :/ ;)

RedAngel

Czy mogłabyś do mnie napisać na gg? Błagam, nie jestem samodzielna i potrzebuję pomocy, mam mnóstwo pytań ;D JAKA koperta, co z tymi znaczkami itd. NAPISZ: 1877527

Jutynka

A skad jest na to pewnosc ze bedzie on oryginalny?..swoja droga Depp to naprawde rowny czlowiek.

Jutynka

hej wszystkim
podobnie jak Wy jestem fanką bosskiego Johnnego Deppa
oglądałam różne stronki i wpadłam na to forum ;>
czytam czytam że jest możliwość abym miała autograf Deppa piszecie meile, tylko pewnie piszecie po angielsku a ja angielskiego nie znam i mam problem ;( czy ktoś może mi coś poradzić ??

PajotynQ

proszę proszę !czy może mi ktoś przesłać wzorzec maila : jadziamuz@wp.pl .byłbym bardzo wdzięczna:(

jagut

Ja także czekam,wysłałam wczoraj po raz trzeci ten email,także z prośbą o autograf Paradis(ale oddzielnie).jacobst@unitedtalent.com -czy na ten adres można wysyłać również prośby o autografy innych gwiazd???Marze o wielu:))Proszę o udzielenie odpowiedzi!!!Pozdrawiam wszystkich oczekujących:-}

_Tanya_

Wydaje mi się, że można ale nie bezpośrednio przez ten mail (jacobst@unitedtalent.com) bo on może być zarezerwowany tylko dla Johnnego, ale agencja ta ma wielu ludzi od autografów: United Talent Agency...

Adres agencji:

United Talent Agency, Inc.
9560 Wilshire Blvd., Ste. 500
Beverly Hills, CA 90212
(310) 273-6700

http://www.unitedtalent.com

Partial Client List (subject to drastic changes based on further and/or corrected information):

Actors: Liv Tyler, Harrison Ford, Warren Beatty, Peter Coyote, Jim Carrey, Ewan McGregor, Bill Pullman, Renee Zellweger, Johnny Depp, Jeff Bridges, Daryl Hannah, Janeane Garofalo, Matt LeBlanc, Dina Meyer, Jean Claude Van Damme, Melissa George, Vince Vaughn, Owen Wilson, Alan Ball, Jack Black, Curtis Hanson, Jason Behr, James Caan, Jared Hess, Martin Lawrence, James Gandolfini, Hideo Nakata, David Chase, Emile Hirsch, The Rock, Elizabeth Banks, Kate Bosworth, Jennifer Jason Leigh, Sandra Oh, Mary-Kate and Ashley Olsen, Cheri Oteri, Brooke Shields...

Directors: Lawrence Kasden, Mike Binder, Nick Broomfield, John Dahl, Tamra Davis, M. Night Shyamalan, Curtis Hanson, Peter Horton, Dean Parisot, Conald Petrie, Joe Ruben, John Singleton, Ben Stiller, Ethan Coen, Joel Coen, Ethan Coen, Wes Anderson...

Writers: Judd Apatow, Trace Beaulieu, Carter Blanchard, Paul Chaplin, Curtis Hanson, Amy Holden Jones, Lawrence Kasden, Philip Lazebnik, Jim Mallon, Kevin Murphy, Dana Olsen, Frank Pierson, Bill Rotko, Dick Wolf...

Recording Artists: Gwen Stefani...

Producers: Roy Lee, Doug Davison...


Cattheriine

no nieźle :D przyda się na przyszłość :D ale narazie czekam na ten jeden jedyny :D:D

PajotynQ

Ja właśnie napisałam po autograf Jamesa McAvoya dla mojej przyjaciółki :D
zobaczymy, może przyjdzie :) nieomieszkam was powiadomić dziewczyny :D

Norman91

Molly-Rose, nie przejmuj się, jest nas już dwie;> ja też wysłałam 10 marca, i to w tym czasie kiedy do wszystkich przychodziły autografy po dwóch tygodniach, a mi mija właśnie dwa miesiące i nic:/ i niestety do skrzynki na listy zaglądam z dnia na dzień z coraz większą nadzieją, a tam cholera, dalej nic:(

alynka_xD

przypominam, że jedna osoba stąd czekała 4 miesiące!! Tylko już nie pamiętam kto.... wiem co czujecie..;/

PajotynQ

nawet nie strasz;> jak bym musiała tyle czekać to bym się załamała... :P

PajotynQ

O moj Boze.. xD Dostałam dzisiaj właśnie autograf xD.
Pozdrawiam ;*

Panna_Swann

fak!!! no nie wierze!!! wszyscy tylko nie ja, ide czatować koło skrzynki ]:->

alynka_xD

kuzwa wszyscy dostaja oprócz mnie i na górze alynki to jakis nie fer no co jest pech nas przesladuje czy jak kuzwa nooooo !!!!!!!!!!! <beczy>

BK_201

chciałam zauważyć że też nie dostałam...;/ wszystko się okaże...

PajotynQ

o przepraszam Iza zapomniałam o tobie no to jest nas juz trzech =( <beczymy> :(((

BK_201

ja póki co cierpliwie czekam. PajotynQ kiedy pierwszego maila wysłałaś?

Norman91

13 maja a ty? na razie tylko jednego wysłałam...

BK_201

Przepraszam ; )
Jestem Jeszcze ja ; )
Ale ja wysłałam dopiero dzisiaj ; )

PajotynQ

W moim przypadku, było tak, że wysłałam dwa maile.
Pierwszego w styczniu, a drugiego pod koniec marca.
I dopiero odpowiedz w postaci zdjęcia z autografem dostałam 13 maja.

Cattheriine

wy mnie tu z ledwością przy życiu podtrzymujecie :P:P

PajotynQ

ja też pierwszy mail 13 maja :P pewnie poczekamy do lipca albo i dłużej...

Norman91

troszkę nie na temat ale zapraszam >> www.johnny-depp-tribute.bloog.pl :) mile widziany komentarz :)

pierwsza notka bo nowy blog x) o chronicznej obsesji na temat Johnny'ego :D Kiedyś kumpela przesłała to na blogu moim i jeszcze paru osóbek a ja to sobie wkleiłam na bloga bo jest to świetne :D

PajotynQ

fajnie jakbyśmy dostały autograf w ten sam dzień :D:D taka niespodzianka :D:D gorzej jak jedna dostanie a druga będzie jeszcze czekała...;/ w moim przypadku nie wytrzymie psychicznie :P

PajotynQ

hehehe, a kto wytrzyma psychicznie ja raczej nie ja własciwie z tymi autografami to jeden wysłałam 2 marca i do dzis nie dostałam autografu,a drugi mail wysłałam 12 maja :/ mam nadzeje, ze teraz przyjdzie. I mam nadzeje, ze wszystkie które czekaja na autograf tak jak w moim przypadku doczekaja sie i w koncu dostana ten autograf
P.S. ja sie chyba nie doczekam, albo mam takie przeczucie, ze znów nie dostane tego autografu, no, ale cóż... trzeba troche poczekac i sie przekonac...

BK_201

ja wysłałam dzisiaj drugiego maila : tak asekuracyjnie :)

PajotynQ

Nie przejmujcie sie.... ;) i tak wszystkie dostaniecie..

Cattheriine

ja mam to w nosie, będę tyle tam listów wysyłać aż dostane!!!!! =P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones