Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
239 335 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

Chciałabym dostać autograf Deppa.. wiem że trzeba wysłać list ale nie wiem na jaki adres... wysyłałam już na adres:
Johnny Depp
9100 Wilshire Blvd.
Ste. 500 CA, 90212 USA
i go niestety odesłali..;/ a koleżanki dostały autograf wysyłając na ten adres..
Jeśli mógłby mi ktoś napisać adres Depp'a z którego dostał już autograf to byłabym bardzo wdzięczna :)

Pozdrawiam :*

PajotynQ

Ojj ja też bym chciała jego autograf ;D Wyślę i ciekawe czy ja dostanę :) Jesteście pewni że to jest jego prawdziwy autograf a nie jakas podróbka czy no nie wiem..;p

millcia

Autografy nie są podpisywane przez Deppa. To tylko autopen, ale miło mieć taką pamiątkę.Ja mam i nie narzekam. A nas to nic nie kosztuje, więc warto spróbować.
:)

Jutynka

racja ,ale jednak fajnie byloby miec taki prawdziwy autograf podisany przez niego osobisci :):)

PajotynQ

hm no właśnie, ja bym wolała taki prawdziwy autograf ;p marzenia ehh...

millcia

Jeśli chcecie pogadać o Johnny'm, znać wszystkie newsy co do filmów, książek i życia to zapraszam serdecznie wszystkich fanów Johnny'ego na forum www.sexyjohnnydepp.fora.pl :)

PajotynQ

Tak,fajnie by było mieć autograf podpisany przez niego samego...ale cóż to niemożliwe,ważne,że przynajmniej byłaby pamiątka:-*

Fallen_Angel_90

tak , to mozliwe ale tylko dla tych co mieszkaja we Francji czy Hollywood :)

KAOS_79

18 sierpnia dostałam auotograf Johnny'ego na ślicznej focie. Ale wkrótce jadę po prawdziwy:)

domino170

hej! patrze ze nieco zamarlo te forum;p no coz chcialam tylko napisac ze dopiero odwazylam sie wyslac maila z prosba o autograf ciekawe kiedy przyjdzie:]

agata891101

Ja wysylalam chyba pol roku temu w czerwcu i nadal nic ;/ Trudno moze wy beziecie mieli szczescie ;)

KAOS_79

to naprawde działa? jak sie wysle maila to jest szansa na otrzymanie autografu johnnego..?

ewuszka

no chyba jest bo przeciez niektozy dostali z tego co wiem;) niestety ja nie ;(

KAOS_79

wlasnie ktos otrzymal wiec musi dzialac! tak wiec trzeba probowac do skutku!:]

agata891101

Działa :-) Trochę osób dostało, w tym ja. Zachęcam do wysyłania, bo to
fajna rzecz dla fana :)

PajotynQ

Wysłałam przed chwilą mail'a. Ciekawa jestem, co z tego wyniknie. :) Jeśli do 17 lutego (a więc za 2 miesiące) nie dostanę autografu, to wyślę ponownie wiadomość. Dam znać, jak coś.

czerwien

ha ha licze ze wszytkie osoby ktore wyslaly prosbe dostana:] moze za pare dnia jako prezent pod choinke?;p ha ha marzenia:D

agata891101

Czy mogłabym prosić o kontakt kogoś kto wysyłał już takiego mejla i otrzymał autograf?
Baaaaaaaaaaardzo mi na nim zalezy, a nie wiem jak się za niego zabrać.

No i mój podupadający angielski./;

Moje gg: 3856130
Mejl: shczooreczek@interia.pl

PajotynQ

Oooo...kurka. Przez to co tutaj napisaliście sama chcę dostać autograf.
Tylko mój angielski jest przeciętny:|(Jak czytam nie tylko mój).
Więc jeżeli na tym forum zajdzie się osoba, która pomoże zdesperowanej fance to BARDZO DZIĘKUJĘ!!
Niech Johnny Depp będzie z Tobą:)

Mail: ms.zaczytana@gmail.com
gg: 7116248

ms_zaczytana

nie dam Ci autografu ale mogę Ci dać w ryj jak chcesz

ms_zaczytana

hej! sluchajcie co do waszego angielskiego-przeciez nie musicie pisac nie wiadomo czego;p jakiejs szalonej rozprawki na temat "dlaczego pragne Twojego autografu,Johnny" ;p tak czy siak oferuje swoja pomoc, chociaz nie wiem czy chcecie, bo ja jeszcze nie dostalam autografu, wiec sama nie wiem czy moj angielski jest skuteczny;p

agata891101

mogę też dać Ci w ryj po angielsku

un_soleil

Co Ty taki złośliwy jesteś...? Zasypało Zakopane?
;-))

Jutynka

pierdoleni turyści :/

un_soleil

No, ja Cię rozumiem... Nie ma to jak tłok na Krupówkach...

agata891101

Bardzo chcę i dziękuję:)
Czekam na Twoją pomoc^^

ms_zaczytana

ja napisałam 3 prośby do Infinitum Nihil i przysłali mi jeden autograf po dwóch miesiącach, a drugi po trzech. ;) I ta ilość nie była moim celem, po prostu tak się stało ;)

PannaMartyna

Hej. Sama pragnę autografu ;) Czy ktoś może mi podać na mój e-mail (misa-amane@o2.pl) wzór "podania o autograf", czy wystarczy jak poproszę po angielsku o niego i podam adres?? Odpowiedzcie, proszę ;)
P.S. E-mail to jacobst@unitedtalent.com no nie??

Misa_Amane_2

Nie ma jakiegoś wzoru "podania o autograf". Jeśli piszesz na mejla jacobst@unitedtalent.com , to musisz po prostu po angielsku napisać "poproszę o autograf", albo coś w tym guście, podajesz swój dokładny adres, imię i nazwisko itp. that's all ;)

PannaMartyna

tenk ju ;) 21 grudnia wysyłam. Zobaczymy, kiedy dojdzie...

Misa_Amane_2

łoo, spodziewaj się w lutym ;)

PajotynQ

Jak to zrobić ? Co napisałyście w tym liście ? Pomórzcie mi proszę bo ja ułomna jestem i sama nie potrafię xD

tu piszcie : hard_rock_hallelujah@op.pl

hard_rock_hallelujah

Odpowiedź dla wszystkich nie wiedzących, jak napisać prośbę:

Po pierwsze - oni i tak nie przeczytają waszego listu, więc możecie
napisać cokolwiek, a i tak wam przyślą autograf.

Ściąga dla osób ze słabym angielskim (Choć zachęcam do pisania
samodzielnie, można się przy okazji nauczyć paru nowych słówek - słownik
nie gryzie):

Dear Mr. Depp, // jak już pisać, to do bezpośrednio niego, a co! :-)
My name is (imię), I'm (wiek) years old and I'm your big fan from
Poland. I think you're an amazing actor and a great man. My favourite
movies are: (wymienić filmy). Please, let my dream come true and send me
your autograph!
Best wishes for you and your family,
(imię)

Do maila trzeba oczywiście dołączyć adres, do listu to wiecie, bo było
już pisane wiele razy. Życzę szybkich odpowiedzi i pozdrawiam

martamar16

wyslalam maila dzis ;) jak dostane to dam znac ;)

martamar16

Hej mam pytanie... jak wysyłam mailem list to oni mi wyślą ten autograf tez mailem ??

z gory dzieki za odp.
a jak wyślę pocztą to czy muszę jakąś koperte zwrotną dołączyć albo znaczek ??

Qarolka

W mailu powinnas podac adres domowy i wysla Ci poczta, a jesli wysylasz poczta to powinien byc jakis znaczek zwrotny czy cos..

PajotynQ

Zainteresował mnie ten temat, nie powiem:D A czy można dostać autografy innych aktorów? A jeśli tak, to w jaki sposób? Również wysyłając maile na określony adres?:) Do Johnny'ego już wysłałam:D A nóż i widelec się uda:P

PajotynQ

A na jaki adres e-mail ja mam to wysławć ??

użytkownik usunięty
hard_rock_hallelujah

ej ja tesz chce JEGO aUtograf!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie bondzcie zule!! podzielcie sie.

ja napisałam na adres :

jacobst@unitedtalent.com

Qarolka

Mała poprawka bo sie pomyliłam xD
;D Chyba tez wyślę, choć zbyt dobra z anglika to ja niestety nie jestem :(( ale co mi tam w końcu raz się żyje. ;D jak innym doszło to może mi też (mam taka nadzieje)...no to zabieram sie do pisania ;DD
Dzięki bardzo martamar16 mam sie na czym wesprzec i wiem jak to ma mniej więcej wyglądać ;))

PS: Sorry za głupie pytanie, ale jestem strasznie ciekawska (a nie chce mi się czytać pozostałych 4 stron): A ten autograf to przysyłają na kartce czy na jego zdjęciu bo nie wiem i to on sam podpisuje czy jakas agencja drukuje jego autograf??? Proszę odp

moni921

tez wyśle list :] powiedzcie mi tylko, co mam w tym liście napisac? bo wiecei nie chce sie zblaznic i co musze dołąćzyc (jakies znaczki czy cos? glupie to ale cóż)

xxDomaxx

Błądzenie jest rzeczą ludzką inaczej jak zdobędziesz doświadczenie. Sądzę że niektórzy powysyłali mnóstwo maili i listów zanim otrzymali upragniony papierek czy zdjęcie.:)))

PajotynQ

Nom napisałąm na jacobst@unitedtalent.com i mam nadzieje że przyślą xD

hard_rock_hallelujah

uff... właśnie wysłałam maila. I jestem strasznie zmeczona :] Starałam się, żeby jego treśc (nawet jeśli go nie przeczytają) była w miare inteligenta, żebym nie wyszła na jakąś pustą fanke czy cos.
Na koncu dopisalam, że przeprawszam, jeżeli zrobilam jakies bledy w pisowni, bo nie jestem b.dobra z anglika. Na wypadek, gdyby pomyślał że jakieś dziecko z problemami to niego pisze :D


Ludzie... przeciez on i tak tego nie przeczya <haha> załamuje sie, gdy patrze na swoje odbicie w lustrze :]

xxDomaxx

za wszystkich, którzy czekają na autografy, 3mam kciuki. Czekajcie, bo warto! :)

PannaMartyna

witam wszystkich, jak wysłaś maila to już mniej więcej wiem, mam jeszcze pytanie co do tego listu: O co chodzi z tą kopertą zwrotną czy znaczkiem, to na poczcie się załatwia czy jak ?(ja niestety nie jestem obeznana w tych sprawach). Chciałabym dla pewności wysłać maila i list ale właśnie nie wiem jak z tym drugim. Pomóżcie,proszę!!! z góry dziękuję

PajotynQ

słuchajcie.
to jest bardzo interesujące ale wy za to nic nie płaciliście?
bo jakoś nie wydaje mi się żeby rozdawali tako autografy za darmo...

i jakby ktoś mógł napisać dobry adres i taki jakby wzór, co tam napisać, bo ja się nie znam... :)
mój mail: no-drugs@wp.pl

no_drugs

Przecież to jest rodzaj promocji za którą oni nic nie płacą, powinni się cieszyć że ktoś piszę no nie.a po drugie jeżeli wysyłasz zwykły list to masz dać chyba Zwrotny znaczek z kopertą i adresem. :)))))

MorganaBlackcat

a ile znaczków powinno być na tym liście? Oo

madzix9876543

Ale przecież on chyba mieszka we Francji?? czy ten adres w 1 poście jest na 100% prawidłowy? bez żadnych pomyłek?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones