Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
239 058 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

Chciałabym dostać autograf Deppa.. wiem że trzeba wysłać list ale nie wiem na jaki adres... wysyłałam już na adres:
Johnny Depp
9100 Wilshire Blvd.
Ste. 500 CA, 90212 USA
i go niestety odesłali..;/ a koleżanki dostały autograf wysyłając na ten adres..
Jeśli mógłby mi ktoś napisać adres Depp'a z którego dostał już autograf to byłabym bardzo wdzięczna :)

Pozdrawiam :*

alynka_xD

ja też :D aż w końcu powiedzą...: Wyślijcie tej Izie ten autograf bo dziewczyna nam spokoju nie da... hahahhha

PajotynQ

ja wysłałam 2 maile i 1 po autograf McAvoya :D

Norman91

pozostaje się modlić.... ostatnio mi się śniło że dostałam ten autograf i od razu poleciałam do przyjaciółki jej go pokazać i byłam bardzo szczęśliwa..:) jak się obudziłam to miałam dzień do bani bo chodziłam przybita...;/

PajotynQ

hehe, nie no, przybita to ja nie chodze, ale czuje się bardzo ignorowana X_o i mi się to nie podoba:P

alynka_xD

Dziewczynki wyluzujcie :D proponuję jakiś film z Johnnym na poprawienie humoru :D (czekolada? Don Juan DeMarco?:D)

Norman91

no tak to nieźle uspokaja :D ja wczoraj oglądałam sobie po raz setny PotC2 :D:D:D i znowu całą popłakana byłam jaj kraken Jack'a zjadł :D:D ehh... teraz bym sobie zobaczyła.. Blow albo Seretne Okno :D:D

PajotynQ

Mrocznie :D ja mam ochotę na jakąś komedię romantyczną. I chyba niekoniecznie z Johnnym :D właśnie dziewczyny... kogo oprócz JD lubicie oglądać?

Norman91

Helene Bonham i Alana Rickmana :D Takie mam trio ze Sweeney Todd'a :D Ale Johnny to mój guru :D:D

PajotynQ

Ja oprócz Johnnego szaleję za serialem Plotkara. No i Damięcki mi się podoba, Adam Brody, Chace Crawford... :P

Norman91

Właśnie!Zapomniałam wczoraj spytać xD Czy któraś z was wie, jak to działa? Znaczy się my wysyłamy maila, oni mają miliony autografów i wysyłają je na cały świat. Kto za to płaci?

Norman91

za mojego najwyraźniej jeszcze nikt nie zapłacił:/ nie no, tak serio, to nie wiem jak to działa, wiem ze duża część osób wysyłała prośbę o autograf listem, i kupowała znaczek zwrotny, ale tak mailem, to nie mam pojęcia

alynka_xD

Sorry nie czytałam tego co piszecie...Ale naprawde tych tematów było 100000000000000000000000000000000000000000....Pozdrawiam :)

Ulcia_6

a nie chciała byś w ryj dostać??????????????????

un_soleil

Hej :) ja tak przeczytałam wszystko co pisałyście dwa razy ale i tak niektórych rzeczy troszke nie rozumiem ;(
Mianowicie co piszecie w tym mailu?? I tak normalnie wysyłacie go na adres jacobst@unitedtalent.com ??
Jesli ktoś mógłby mi go przesłać na gg: 475978 byłabym wdzięczna :)
I jeszcze takie pytanko mnie gryzie, płaciłyście coś za to jak listy przychodziły?? Czy to kto inny płaci??

Pozdrawiam wszystkich fanów ;)

niunia

Czy Wy naprawdę nie potraficie niczego same wymyślić? Tak trudno napisać, że chciałybyście autograf, bo bardzo lubicie Deppa?
Tak, tak normalnie wysłałam.
Co przesłać? Bo nie rozumiem.
I nie płaciłam za nic.

Irbis___KONTO_NIEAKTYWNE

i tak nawet jak napiszecie coś nie do przetłumaczenia to wiadomo że chodzi o autograf... a z reszta oni tego nie czytają....

PajotynQ

www.ojohnnydeppo.fora.pl forum :) zapraszam :) pusto tam troszkę ale się rozkręci :P

PajotynQ

Dostałam autograf!!!!!!!! szok!!!! z tego adresu co jest na temacie założonym przeze mnie!!! ja tu zwariuję ze szczęścia!!!!! czekałam od 12 lutego!!! warto czekać ja już to wiem!!!!

PajotynQ

:O to szczęściara z ciebie! A ja już myślałam, że z tego co wysłałyśmy tydzień temu :P

Norman91

Hej dziewczyny! Tak czytam co piszecie i ciesze się, że znalazłam taki temat. Również bardzo bym chciała mieć autograf tegoż aktora, wiem że prośbę o autograf należy wysłać na adres jacobst@unitedtalent.com, ale niestety nie wiem co należy napisać, czy mogłybyście mi podać wzorzec czy cos takiego, bo ja kompletnie zielona jestem. No jedyne co wiem, to ze trzeba napisać po angielsku, na szczęście to nie problem dla mnie. Z góry dziękuję za pomoc ;*

Carycaaa

Ja właśnie wysłałam i mam nadzieję, że i mi się poszczęści i dostane autograf Johnnego.. :)

Holly_Blue

Holly, a co napisałaś? No i na jaki adres wysłałaś?

Carycaaa

Napisałam na tego maila - jacobst@unitedtalent.com i napisałam w sumie nie dużo, że jest świetnym aktorem i takie tam i że chciałabym autograf no i adres podałam. Pewnie i tak patrzą tylko na adres, więc to nie ma takiego ogromnego znaczenia co napiszesz, pozdrawiam :)

Holly_Blue

Ale autograf oni pocztą przesyłają, prawda? Tzn listonosz przynosi. Więc chyba trzeba za to płacić, czy nie?

Holly_Blue

Orehi napisz do mnie na gg to ci wyślę wzór maila... mój nr >> 8271077 chętnie pomogę :D Może jeszcze dostanę ten autograf z maila xD A na ten czekałam dokładnie 3 miesiące i 9 dni xD

PajotynQ

Orechi**** przepraszam za błąd

PajotynQ

Dzięki za nr gg napiszę do Ciebie ^^ Bardzo chętnie ;]

Carycaaa

Iza gratuluje zdobycia w koncu autografu ;) Ja jak narazie czekam od 2 marca i od 11 maja jak narazie do dupa nic nie ma w skrzynce ech... pech dalej nie chce mnie opuścic :/

BK_201

Nie martw się - napewno i Tobie w końcu przyślą ten autograf. :)

Jutynka

Molly ja czekałam ponad 3 miesiące!!

PajotynQ

Molly jeśli mi przyślą te autografy (2) z tego maila to mogę ci bez problemu wysłać :):)

PajotynQ

a ja dalej cierpliwie czekam od 10 marca;>;>

PajotynQ

cześć wszystkim!
przyłączam się do czekania - dzisiaj wysłałam maila z prośbą o autograf :)

Marmolada_2

Ludzie - dostałam autograf!!! Poważnie :D Dzisiaj. Wysłałam 1 kwietnia, dość szczególna data, a przyszedł w Dzień Matki :) Jestem taka szczęśliwa! Prawdę mówiąc, nie wierzyłam, że dostanę ten autograf. Raz już wcześniej wysłałam, bez skutku. A dziś leżał w skrzynce. Do wszystkich wysyłających - trzymam za was kciuki, na pewno też wam się uda :-) Trzymajcie się :D

martamar16

a Ch.. nas to obchodzi:///////!!!!!!!!!!!

un_soleil

jak was to nie obchodzi to po ch.. tu wchodzicie;>

PajotynQ

Chciałbym was prosić o wzór listu po angielsku.Lub meila.I najważniejsze informacje co powinienem zrobić by wysłać list lub email i otrzymac autograf.Proszę o pomoc:)Mój numer gg 10544166

grand300

wszystko Ci już napisałam x)) powodzenia x))

PajotynQ

DOSTAŁAM!!!!!!!!! PO NIECAłYM MIESIąCU! 2 LISTY! :D;D;D;D;D;D

PajotynQ

Witam:-)Jestem wielką fanką Johnny'ego.Mam pytanie:czy jak wyślę maila na adres jacobst@unitedtalent.com to dostanę jego autograf tak jak i innych gwiazd?

PajotynQ

I czy oni odsyłają ten autograf na adres domowy czy na e-maila?????Kiedyś pisałam 2 razy do Emmy Watson i odpisała mi.Dostałam list i autograf.Tak samo do Cassie Steele.A jak jest w przypadku e-maila z prośbą o autograf?

Fallen_Angel_90

musisz w tresci napisac swoj ares domowy i ci przysla za free

PajotynQ

pomoze mi ktos tez bym BARDZO chciala dostac autograf Johnnego.Mam juz adres e-maile i adres pocztowy ale nie wiem co napisac w tresc niejestem najlepsza z angielskiego. napisze mi ktos co mam napisac ?Bylabym bardzo wdzieczna:) mozecie pisac tutaj albo na gg pod numerem 11401152 :) z Gory dziekuje :):)

PajotynQ

To fajnie wysłałam już e-maila z prośbą o autograf.Mam nadzieję,że mi przyślą:-)I wpisałam adres domowy.Wpisz po prostu zapytanie po angielsku:
Could you send me your photo with autograph? I will be honoured.Ja tak napisalam.I wpisz swój adres.

Fallen_Angel_90

wielki dzieki :) juz go wyslalam :)ciekawe kiedy dojdzie :)

PajotynQ

To fajnie,cieszę się,że mogłam pomóc:-)Ja też jestem ciekawa kiedy dojdzie i mam nadzieję,że obydwie dostaniemy autograf!!!!

Fallen_Angel_90

mi doszły po niecałym miesiącu :D

PajotynQ

Ja wczoraj wysłałam do Johnnego e-maila z prośbą o autograf. Mam nadzieję, że do mnie przyjdzie. Z tego co tu czytam to widzę, że nie do wszystkich, którzy wysłali do niego wiadomość autograf doszedł. Mam nadzieję, że ja będę jedną z tych osób do których on jednak doszedł. :)

PajotynQ

Wiem właśnie,że niektórzy nie dostają,ale ja bym bardzo chciała dostać,bo naprawdę jestem wielką fanką Depp'a!!!!:-*Mam już wiele autografów od gwiazd,ale od niego chciałabym najbardziej:-)Jak nie przyjdzie mi autograf i zdjęcie miesiąc czasu to wyślę kolejnego maila hehe:-*

Fallen_Angel_90

Cierpliwość jest święta :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones