Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 867 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley

Podejrzewam, że większość facetów się nie podoba-jest bardzo szczupła i nie ma seksownej
buźki jak Megan Fox. Zauważyłam, że Keirę uwielbiają przede wszystkim dziewczyny. Według
mnie jest śliczna i urocza

Ulisseska

Raczej źle podejrzewasz, zaryzykuję nawet stwierdzenie, że więcej facetów woli Keirę niż Megan.
Dla mnie Knightley wygląda genialnie, a kreacja z Piratów dopełnia dzieła, świetnie wyglądała w tamtych strojach (podobnie w Pride) .
Megan zaś jest dla mnie okropnie przeciętna, jakbym zobaczył ją jak pali fajki, to już w ogóle kojarzyłaby mi się z "marginesem społecznym" albo dyskotekową lalką. Dodatkowo nie oglądałem z nią żadnego filmu, gdzie grała sympatyczną i ciepłą babkę.
Trzymaj się.

dyymeek

Może to że Megan jest przeciętna jest zbyt ostrym stwierdzeniem, bo ciężko jej nie zauważyć na wszelkiego rodzaju imprezach gdy w pełnym makijażu i obcisłym stroju pojawia sie na czerwonym dywanie. Megan jest ładną i seksowną dziewczyną, rzuca sie w oczy. Chociaż na mnie jako na kobiecie Megan nie wywiera żadnego wrażenie, nie wzbudza zazdrości, podziwu, ani zachwytu. Megan jest z tego rodzaju dziewczyn o spojrzeniu "chodź zabawimy sie" a Keira to ta ze spojrzeniem "mam więcej do zaoferowania niż fajny tyłek". Uwielbiam patrzyć na Keire, na bieżąco śledze jej wystąpienia, uważam że ma fenomenalną urode i mankamenty takie jak brak piersi czy poprawiane usta (i według mnie fanki sądzącej po statych zdjęciach - również nos), kompletnie nie rzucają sie w oczy. Jest perfekcyjna i dużo zawdzięcza stylistą którzy kreują jej niezwykle romantyczny i subtelny styl na czerwonym dywanie.

Izabell673

Dokładnie, w pełni się zgadzam, sam bym tego lepiej nie napisał. Jednak muszę bronić swojego stwierdzenia, że jest dla mnie okrutnie przeciętna. Twoje słowa "chodź zabawimy się" widać w jej wizerunku bardzo wyraźnie.
Keira ma delikatniejszy look, bardziej anielski, zaś Megan to taki diabelski i wyuzdany chochlik. Ja zdecydowanie wybrałbym ten pierwszy.

dyymeek

Kiedyś też podobnie myślałam o Megan, ale widziałam z nią wywiad na YT i ona jest na prawdę bardzo inteligentna, myślę, że specjalnie lansuje taki look, bo wie że to się sprzedaje.Co do Keiry natomiast, to poza tym że jest absolutnie piękną, to jej największym atutem jest chyba wdzięk: to jak się śmieje, jak chodzi no i oczywiście ten fenomenalny akcent... Głosuję na Keirę, ale jestem pewna,że Megan jeszcze się odnajdzie...!

Persephona

Nigdzie nie poruszaliśmy tematu inteligencji. Ja w ten temat nie będę wkraczał, bez obeznania nie ma sensu się w tym paplać. Może jest inteligentna, może nie, ogólnie nie ma to większego znaczenia. Sprzedawanie siebie pod wykreowanym wizerunkiem ma duże znaczenie, bo nie wiemy kto jaki naprawdę jest, być może Megan woli trampki, a Keira spodnie dresowe, a na oficjalnych spotkaniach w sukniach i eleganckich butach tylko się męczą. W wykreowanym wizerunku można sobie na wiele pozwolić :- )

użytkownik usunięty
dyymeek

Megan jest słaba - taka laleczka co to ma się na nią chcicę na dyskotece po pijaku. Ale Knightley jest jeszcze gorsza. Nie dość, że Kira jest sucha, prawie anorektyczka, to do tego jeszcze ma chyba najgorszy uśmiech z show-biznesie...

Prawda jest taka, że pod względem urody to ani jedna ani druga do pięt nie dorasta Ani Przybylskiej czy Marinie Łuczenko, czy nawet jakże mało utalentowanej ale bardzo ładnej Marcie Żmudzie Trzebiatowskiej.

Wkraczasz na złe i szerokie terytorium, w ten sposób ciężko będzie prowadzić konwersację, jak z góry narzucasz swoje argumenty, pamiętajmy o gustach :- )

Co oznacza sucha?
Dlaczego uważasz, że jest 'prawie' anorektyczką i dlaczego zasługuje to na krytykę?
Najgorszy uśmiech w show-biznesie, czy to coś strasznego i dlaczego tak uważasz?

Na temat porównań z Anią czy Martą nie ma sensu rozmawiać, po co się w tym babrać.

użytkownik usunięty
dyymeek

Bo oceniam jej wygląd pod względem mojego gustu ;) Dlatego jej uśmiech, jej strasznie szczupła sylwetka odstraszają mnie ale to tylko moja ocena. Mi się nie podoba, co nie znaczy, że tobie nie może.

A filmy z nią skończyłem oglądać na Piratach z Karaibów gdzie z Orlando stworzyła najgorszy duet w historii kina. Nie oceniam jej aktorstwa, oceniam jej wygląd, a wygląda nieciekawie.

to że Keira jest szczupła to nie jest wcale jej wina po prostu ma szczupłą figurę ! A i ma najpiękniejszy uśmiech na świecie !

użytkownik usunięty
Vintage_2

Co kto lubi. Dla mnie to ona uśmiechając się wygląda jakby ktoś ją prądem poraził, albo jakby miała lekko upośledzone mięśnie w szczęce.

-,-

Ulisseska

Ona jest zajebista. Ruchałabym jak dzika.

Gonaa

hah. rozwaliło mnie to.
Megan jest sztuczna. Widać niemal każdą operację. Usta, nos, aaaaa, cala twarz. Lepiej wyglądała kilka lat temu. Chociaż i tak styl troche takiej cichodajki z sąsiedztwa.

Gonaa

dokładnie PIONA !

Gonaa

To miał byc sarkazm czy mówisz poważnie lol

Ulisseska

Keira i Natalie Portman bardzo podobne , ale równie piękne :)

Ulisseska

Jeśli kryterium wyboru dobrej aktorki, jest to, czy podoba się osobom tej samej płci, to ja podziękuję.

Ulisseska

jest przepiękna. obejrzalem nawet ten nudny melodramat zeby na nia popatrzec

Ulisseska

Jestem facetem i bardzo lubię Keire :) Jeśli chodzi o jej figurę to faktycznie jest bardzo chuda, jednak wolę ją taką niż sztuczną po operacjach. Nie zgodzę się z tym, że Keira nie podoba się mężczyznom. Jestem oczarowany jej urodą. Wiadomo, że dobry makijaż robi swoje. Jednak bez niego, wygląda dużo lepiej niż inne gwiazdy (nie straszy) , jest po prostu zwyczajną, naturalną młodą kobietą. Lubię zarówno oglądać filmy z jej udziałem jak i wywiady (ma cudowny akcent, który albo się kocha albo nienawidzi). Granie na zębach podczas jednego z takich wywiadów było po prostu urocze :)

Ulisseska

P.S.
Pierwszym filmem w jakim ją widziałem był "Podkręć jak Beckham" Szczerze przyznam, że w tym filmie jej gra i wizerunek chłopczycy nie przypadł mi do gustu. Cieszę się jednak ,że na przestrzeni lat rozkwitła jak róża i mimo mało kobiecych kształtów temat jej kontrowersyjnej, charakterystycznej urody stał się dziś powodem do wielu dyskusji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones