Marlon Brando

Marlon Brando Jr.

8,6
34 440 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marlon Brando

Nr.1 wśród aktorów

użytkownik usunięty

Marlon Brando to aktor wszech czasów, nie ma lepszego aktora i nigdy nie będzie.

Widzialam, swietna tematyka podobno brando zmodyfikowal zakonczenie, a ty widziales?

ewunka2004

Elias, czyżbyś zostawiał siebie i ewunke?

użytkownik usunięty
Lebron_Rezza

Niestety nie. Ale jest to jeden z moich najbardziej pożądanych filmów z Brando. Chętnie obejrzałbym jeszcze Quiemade, Spokojnego Amerykanina, Obławę i Bunt Na bounty :)

tak to sa dobre filmy moze telewizja je nada jeszcze kiedys, w Oblawie zagral naprawde swietnie wogole film jest rewelacyjny szkoda ze nie mozna u nas kupic takich filmow. Mnie sie udalo obejrzec wszystkie filmy z Brando jedne sa lepsze inne gorsze ale jego gra aktorska sprawia ze nawet te gorsze chce sie obejrzec do konca. Polecam jeszcze film W zwierciadle zlotego oka (nie jestem,pewna poprawnosci polskiego tytulu) rewelacyjny jest, gra tam z Elizabeth Tylor

ewunka2004

chlip chlip. prawie jak w bajce. szczescia zycze ;*:*

użytkownik usunięty
ewunka2004

nie czytałem tego^

glupole nie potrafia czytac

ewunka2004

order tylko prostacy nie sa pelni sprzecznosci tacy jak ty

użytkownik usunięty
ewunka2004

ewunka a co sądzisz o Mlodych lwach?

użytkownik usunięty

zresztą co za głupie pytanie w ogóle-"ewunka a co sądzisz o Mlodych lwach?"
dla was snobów każdy film z marlonem będzie świetny.

Mlode Lwy bardzo dobry film, ksiazka jescze lepsza ale mysle ze nie ma sensu tu o tym pisac bo polinteligenci beda odwalac popisowe.
Order: nie znasz filmow marlona, widziales tylko ojczulka i tak naprawde nie masz nic do powiedzenia i to cie gnebi wole byc snobem niz taka jak ty sfrustrowany czlowieczku

użytkownik usunięty
ewunka2004

gdzie napisałem ,że widziałem tylko ojczulka?

użytkownik usunięty

Ewunka ignoruj snobów:)
Nie czytałem książki, a czytałaś może Morderstwo w orient expressie? Świetna książka.

nie czytalam tej ksiazki niestety

nie wszystko musi byc napisane zeby wyciagnac wnioski widziales pewnie jeszcze cos innego okrzyknietego arcydzielem ale Mlode Lwy chcialbys obejrzec, co?Hrabine z Honkongu tez, nie? A Oblawe lub W Zwierciadle Zlotego Oka widziales? Tramwaj zwany pozadaniem na pewno o tym slyszales, no i na wybzerzach;)

użytkownik usunięty
ewunka2004

dziewczynko moja droga:
każdy mój post na stronie brando jest kpiną, groteską, tylko tacy jak ty mogli uznać mój post o "wybżerzach" za poważny.
Filmy z Brando mnie nie interesują, ale widziałem kilka, chyba siedem.

ewunka2004

Jeśli chcecie czatować, to przenieście się na pocztę, a nie zaśmiecacie forum.

Lebron_Rezza

order groteska to estetyka, sztuka a ty tu uskuteczniasz pospolite chamstwo Co ty tu wogole robisz skoro przyznajesz ze filmy z Brando cie nie interesuja? Spadaj do swojej piaskownicy bo tu przeszkadzasz, mylisz sie jezeli uwazasz ze "na wybzerzach" uznalam za powazne. Moze jaakbys slyszal to bys lepiej zrozumial, na pismie jest inaczej

Lebron_Rezza

ty sie przenies lepiej razem z orderem

użytkownik usunięty
ewunka2004

ewunka a jak tam u ciebie z Don Juan Demarco? Piękny film nieprawdaż? Ciepły, poetycki. Świetny klimacik, jeden z moich faworytów.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Oto byla groteska w wykonaniu mistrzat ordera! po cholere tu przylazisz, sa tu ludzie ktorzy cie denerwuja wiec daj se spokoj i wyluzuj sie wez sobie cos na uspokojenie moze piwka sie napij zajmij sie zona, dziewczyna, kochanka rodzina, szkola, praca czymkolwiek bo to ty jestes zenujacy


real_ego w zupelnosci sie z toba zgadzam ten film jest zajebisty, romantyczny ze wspanialymi kreacjami aktorskimi, niestety niedoceniany przez publicznosc bo brakuje w nim przemocy, chamstwa i mordobicia.
A co sadzisz o Apaloosa?

użytkownik usunięty
ewunka2004

Appaloosa mi nie przypadł do gustu bo to taki zwyczajny westernik ;) Brando dobrze zagrał, jednakże film przeciętny.

A Czas Apokalipsy? Genialne dzieło, najlepszy film wojenny w historii kina moim zdaniem. Głęboko psychologiczny. Kapitalne zdjęcia, montaż, gra kolorów, aktorzy. Wszystko dopięte na ostatni guziczek, film na Top10:) Jak tam u ciebie ewunka z tym filmem? :)

no oczywiscie Apokalipse uwielbiam a czytales moze ksiazke na podstawie ktorej film zostal zrobiony, to dopiero jest psychologiczne, brando wspanialy
Mnie osobiscie Appaloosa sie podobal dlatego ze to nie konwencjionalny western, brak akcji i napiecie psychologiczne, nietypowe jak na western.
A dwa oblicza zemsty widziales? Jak ci przypadl do gustu?

użytkownik usunięty
ewunka2004

Nie widziałem, niestety takich filmów z Brando nie mogę nigdzie dopaść, a szkoda mi zamawiać z allegro i płacić za kuriera dodatkowo.

użytkownik usunięty
ewunka2004

Marlon był rzeczywiście świetny w "Jądrze ciemności".
A "Appaloosa" to klasyczny western.

użytkownik usunięty
ewunka2004

to nie była groteska akurat, tylko stwierdzenie

użytkownik usunięty

Ewunka, ale jak będę w tym roku w empiku to powinni mieć "Koszmary", jak będą to kupię :)

PRZENIEŚCIE SIĘ NA POCZTĘ, DO CHOLERY JASNEJ. Tylko zaśmiecacie to forum swoją głupią dyskusją "o, ewunka, widziałaś to" "och, oczywiście, widziałam". Żałosna i głupia dyskusja, chyba napiszę do administracji, by zamknęła ten żałosny wątek.

użytkownik usunięty
Lebron_Rezza

Ewunka a Przełomy Missouri, Sucha białą pora?:)

Przelomy Missouri ogladam za kazdym razem jak leci w tv, uwielbiam wejscie brando no i scena w wannie jest udana. Sucha pore ogladalam kiedys ale na jakiejs kiepskiej kopii, mozna kupic gdzies ten film?

Do wszystkich ktorym cos sie nie podoba: my sobie tu z kolega piszemy na temat i nie obrzucamy sie wyzwiskami, po prostu dyskutujemy sobie na temat filmow i tyle, to moze wymyslisz cos ciekawszego, chatnie z toba tez porozmawiam na temat aktora ktorego TO wlasnie FORUM dotyczy

Lebron_Rezza

wyluzuj sie troche, nie obserwuj tego forum a twoje zycie bedzie weselsze, denerwujesz sie tylko niepotrzebnie, nie podoba ci sie nie czytaj

swietnie, powinienes kupic ja tez kupie;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
syn_tej_ziemi

fajna była apokalipsa nał tesz ,szczególnie scena z pańenkami

jak sie palcuwkowaly w autobusie? tfu, samolocie?:D

użytkownik usunięty
syn_tej_ziemi

nie to był ptak, wielki i czerwony jak w avatarze jedynym arcydziele

jedynym arcydziełem jest trylogia ojca chszesnego chociaz jej nie zrozumialem

syn_tej_ziemi

a widzieliście lot nad kukułczym gniazdem? genialna rola marlona brando w roli wodza (tak, tak, tylko ja to wykryłem a wy nie), wspaniałe widoki plus piękna broda generała, film jest jedynym arcydziełem jaki powstało

PS> najlepszym filmem wszechczasów i jedynym arcydziełem jest zmieżh, każdy kinoman (a w szczególności Hiob i ewunka) przyznają mi rację.

PS2. i tak najlepszym filmem jest trylogia kopoli, moja trójka

brandó
morikone
de niro
patison
lejdis
elias i wiewiórki

A wogole nie znacie się na kinie, w rankingu same pity i depy, co to jest, taki wielki aktor, jak patison, jest poza pierwszą 100, hahha

Lebron_Rezza

A gdzie hakman!

Lebron_Rezza

taki wielki rerzyser, jak morikone nie jest nawet uwzględniany w rankingu, to ranking popularności!

użytkownik usunięty
Lebron_Rezza

Ewunka, ale każdy mówi, że to Nicholson był lepszy od Brando w Przełomach, a ty jak sądzisz? :)

obaj byli rownie dobrzy:)

ewunka2004

I tak najlepszy jest patison!~!!

użytkownik usunięty
Lebron_Rezza

A słyszałem jeszcze wiele dobrych rzeczy o Herbaciarni. Czy to jest faktycznie niezłe komedia ? :P Przyznam, że humor z tamtych lat mało mnie śmieszy.

Ja słyszałem, że patison ze zmieżhem, jest lepszy od tego brandó, więc nie udawaj znafffcy elias

Lebron_Rezza

Hahahaha! Nie no poprawiłeś mi humor na cały tydzień!! Dobre! Pattison lepszy od Brando! Hahaha!
Dobra, już przestałem!
Takie spekulacje mogą zależeć od gustu, ale wystarczy popatrzeć na grę Pattisona! I co? I nic! Młokos dopiero rozkręca karierę i tak z tego nic nie wyjdzie, bo ludzie kojarzą go głównie z "Kulenem"/"Mejsonem" :) . Tak samo w przypadku Marka Hammila i reszty z StarWars, prócz Harrisona Forda. Jak na moje przypuszczenia, prawdziwą (jeszcze) karierę może zrobić kolo, który grał Jacoba w Sadze Zmierzch.
Wracając do tematu, to Brando wywarł presję na aktorach pokolenia lat 40-stych, 50-tych i 60-tych. Nie ma co spekulować! Wystarczy obejrzeć programy dotyczące Brando i zobaczyć zdanie innych, wielkich aktorów. Np. De Niro, Pacino, Copolla, Nicholson itd. Wszyscy powiedzą że Brando zapoczątkował erę aktorstwa totalnego i był, jest , i będzie jednym z piątki najlepszych aktorów wszech czasów. Jeśli nie najlepszym właśnie. Jako wzór aktorski, wiadomo! Nie będą się wzorować na Pattisonie, ani na żadnym Kulenie, tylko na ludziach pokroju Brando np. na Deanie, Day-Lewisie, Nicholsonie i tym podobnych.

użytkownik usunięty
Taaryn

oO

Taaryn

O.o

Taaryn

OoOoOoOoOoOoOoO.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones