Gra o tron (2011-2019)
Gra o tron: Sezon 6 Gra o tron Sezon 6, Odcinek 5
Odcinek Gra o tron (2011-2019)

The Door

57m
8,8 4 954
oceny
8,8 10 1 4954
Gra o tron
powrót do forum s6e5

S06E05

ocenił(a) serial na 9

1 raz w życiu beczałem na GoT, a było wiele innych okazji. Martin znów udowodnił że jest prawdziwym s********m :'(

użytkownik usunięty
gajdozaur

A co ma Martin jeszcze wspólnego z wydarzeniami w serialu?

użytkownik usunięty

Właśnie XD

ocenił(a) serial na 10

Przyznam że scena z Hodorem spoko jak i Innymi. Ale beke miałem z tego jak patrzy Tormund Zabójca Olbrzyma na Brienne, widać że babka mu się podoba i jest w jego typie :D

ocenił(a) serial na 6
Rezyser Na Bezrobociu

Z jakiegoś dziwnego powodu to może być ciekawy wątek. On na nią patrzy jakby była jakimś cudem, ona na niego z obrzydzeniem z trudem ukrywanym. No aż chce się shipować xD

Rezyser Na Bezrobociu

Pewnie mu przypomina tego zmyślonego niedźwiedzia z opowieści przy ognisku...

ocenił(a) serial na 10
Rezyser Na Bezrobociu

Szkoda tylko, że Tormund nie jest w typie Brienne. Z resztą czy ona w ogóle ma jakiś typ? Coś tam niby chyba było z Królobójcą.

dirt16

Jej typ to ewidentnie przystojny, galantny rycerzyk, okazujący jej zainteresowanie, ale bezpiecznie pozostający poza zasięgiem.
Jak Renly i Jamie.

ocenił(a) serial na 9

a jak w książce nazywa się Hodor, skądś się chyba to wzięło, a raczej nie wierzę w dziwny zbieg okoliczności...get it?

użytkownik usunięty
gajdozaur

w książce Hodor nazywa się Walder a nie Willis

ocenił(a) serial na 9

no tak.... ale w liniach dialogowych wszędzie jest Hodor(sorry ale czytałem wszystkie części)

użytkownik usunięty
gajdozaur

Nie gadaj z takimi, którzy oceniają ten serial na 1 ;D Bo to się aż płakać chce.

ocenił(a) serial na 9

Tu nazywa się Willis, by nie myliło się z Walderem Frey. Oczywistym jest, że linie wątków są i tak uzgodnione z Martinem.

użytkownik usunięty
truegod

nie wiem jak można ich mylić

ocenił(a) serial na 9

Dla amerykanów nie ma rzeczy niemożliwych. Zauważ, że w serialu nie ma praktycznie dwóch osób o tym samym imieniu.

ocenił(a) serial na 8

Mało tego zmieniono imię jednej z postaci: Asha na Yara, aby fanom się nie myliło z postacią "dzikiej" Oshy.
Także zamiana Waldera na Wyllisa z tego powodu w ogóle by mnie nie zdziwiła.

koczywos

Tak samo Robin, syn Lysy, który w książce nazywa się Robert. Zmieniono by nie mylono z królem Robertem. Szczerze to sam wpadłem, bo myślałem, że mówią (w książce) o królu, a to było o tym chłopcu ;P

ocenił(a) serial na 8

Ja nie wiem jak można oglądać 6 sezonów serialu, który ocenia się na 1. Ktoś tu jest masochistą. Albo błaznem.

użytkownik usunięty
Pepsaj

nie płacz kiedy odjadeeeeee...

ocenił(a) serial na 7

Martin pisał, że część fabuły książki może być ujawniona w serialu.

użytkownik usunięty
xUmcyk

W takim razie panię światła chroń nas

"PANIĘ" xD

użytkownik usunięty
Demon_

hłe hłe

Myślę, że akurat wątek Hodora i śmierć Bloodravena mogą być w książkach bardzo podobne.

użytkownik usunięty
NikKlik

całkiem mozliwe

ocenił(a) serial na 8
NikKlik

W którymś z wywiadów twórcy serialu powiedzieli, że wątek Hodora został im zdradzony przez Martina i był to dla nich szok i 'mindblown' ;] Podejrzewam więc, że 'Hold the door' to pomysł przeniesiony z książki, bo raczej nie zmienialiby czegoś co wywarło na nich tak piorunujące wrażenie.

ocenił(a) serial na 10
Thorongil83

Przede wszystkim ten pomysł jest zbyt dobry jak na twórców serialu którzy słyną raczej z braku logiki i masy głupot więc pewnie faktycznie pochodzi od Martina.

Laura_N

O tym samym pomyślałem. Dedeki by nie wpadły na coś takiego ;)

ocenił(a) serial na 6
NikKlik

O co chodzi z tymi "dedekami", wytłumaczysz?

Ageha

David Benioff i D.B. Weiss - twórcy serialu. D&D=Dedeki

ocenił(a) serial na 6
piokam2004

A dzięki za wytłumaczenie , Teraz po tym 5 odcinku jak będziemy prosili kogoś aby przetrzymał mam drzwi wystarczy powiedzieć "Hodor" ^^

użytkownik usunięty
piokam2004

Mylisz się, to jest Dumb & Dumber.

:DDD pięknie Ci to wyszło

ocenił(a) serial na 10
Ageha

Daenerys i Dario

ocenił(a) serial na 10

W omawianiu odcinka przez twórców jest o tym że to jak skończy Hodor jaka jest jego geneza wyszło od Martina.

D&D mówili, że sam Martin im o tym powiedział.

https://www.youtube.com/watch?v=X9Jsj9V_Aqg

użytkownik usunięty
gajdozaur

No trzeba sukinsynom jedno przyznać, że śmierć Hodora to im wyszła świetnie, podobnie jak i naparzanka z Innymi.

A Dzieci Lasu to wyznawcy Allaha.

użytkownik usunięty

ale jak to Hodor

użytkownik usunięty

zdech

użytkownik usunięty

w Nocnym Królu ostatnia nadzieja

ocenił(a) serial na 5

Nie było pokazane jak umar, więc nie umar.






Tak jak Stannis.

użytkownik usunięty
Fass_

Ale ze obydwaj zapewne umarli, to ty wiedz.

ocenił(a) serial na 5

Nieprawda! Jedyny Prawdziwy Król Któremu Zależało Stannis Baratheon Pierwszy Tego Imienia uciekł ze swoją flotą piratów do Braavos gdzie zaciągnął pożyczkę podpisując się krwią na pakcie z Żelaznym Bankiem iż spłaci długi zaciągnięte przez królestwo, za kasę kupił sobie armię najemników i powróci w przyszłym sezonie!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
Fass_

Też wierzę w Stannisa i jestem jego gorliwym żołnierzem, ale niestety nie widzę jakiegoś większego powodu, żeby utrzymać go przy życiu.

ocenił(a) serial na 5

Prędzej podda się nadzieja niż Team Stannis.

ocenił(a) serial na 10
Fass_

W 5 odcinku wspomniany był Stannis.
Stannis confirmed.

Fass_

Fass, drogi e-kolego, myślałam, że jestem fanką Stannisa, ale widzę, żem przy tobie neptek. Muszę się bardziej zmobilizować, podkręcić oddanie JPK, wejść na nowy poziom fanostwa.
Dzięki, jakoś mi raźniej :D

ocenił(a) serial na 5
emo_waitress

Takie słowa to miód na moje serce, do tej pory myślałem, że jestem osamotniony w moim oddaniu JPK. Proszę, przesyłam Ci e-piątkę XD

ocenił(a) serial na 9

Nie no jakby teraz jeszcze miał się pojawić Stannis, to byłoby już chyba przegięcie (no chyba że jednak nie zginął, ale nie sądzę żeby przeżył). Jedno wskrzeszenie w zupełności wystarczy.

ocenił(a) serial na 5
Diabloo797

To przeczytaj książki, tam kiedy wydaje się że sytuacja staje się klarowna w najmniej oczekującym momencie pojawia się nowy pretendent do tronu :D


SPOILER








Gdyby tak Stannis przejął rolę książkowego Aegona... -.-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones