Gra wideo

2002
8,0 5 876
ocen
8,0 10 5876
356
chce zagrać
{"id":"607093","linkUrl":"/videogame/Hitman+2%3A+Silent+Assassin-2002-607093","alt":"Hitman 2: Silent Assassin","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/70/93/607093/7348669.2.jpg"}
Płatny zabójca zamierza odnaleźć duchownego Vittorio, który został porwany z klasztoru na Sycylii. Więcej Mniej

gatunek

premiera

wydawca

Eidos Interactive

deweloper

IO Interactive
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Ponury bohater gry "Hitman: Codename 47", zawodowy zabójca, w sycylijskim klasztorze usiłuje odpokutować za wszystkie popełnione w życiu grzechy. Jednak nie można tak łatwo odciąć się od swojej przyszłości. Szef rosyjskiej mafii odnajduje go i podstępem zmusza do powrotu do "pracy". Wkrótce Hitman odkrywa, że został schwytany w pułapkę.Ponury bohater gry "Hitman: Codename 47", zawodowy zabójca, w sycylijskim klasztorze usiłuje odpokutować za wszystkie popełnione w życiu grzechy. Jednak nie można tak łatwo odciąć się od swojej przyszłości. Szef rosyjskiej mafii odnajduje go i podstępem zmusza do powrotu do "pracy". Wkrótce Hitman odkrywa, że został schwytany w pułapkę. Teraz sam stał się celem dla znakomicie wyszkolonego zabójcy. Nikomu nie może ufać. Jego jedynym przyjacielem jest karabin.

studio
Eidos Interactive (wydawca) / IO Interactive (deweloper)
data produkcji
2002
kraj
tytuł oryg.
Hitman 2: Silent Assassin
inne tytuły
Manekin treningowy w ogrodzie przy Sanktuarium Gontranno jest ubrany identycznie jak postać Ivana Zilwanowicza, którą spotykamy w pierwszej części gry - "Hitman: Codename 47".
W oknach Sanktuarium Gontranno, gdzie agent 47 ma swoją kryjówkę, zamontowane są kolorowe witraże z motywami sakralnymi, jednak na jednym z nich możemy zaobserwować coś jeszcze - charakterystyczne logo Hitmana.
Podobnie jak seria ''Max Payne'', cykl pięciu gier ''Hitman'' ma w sobie to coś, co nieustannie przyciąga gracza przed ekran komputera. Sukces pierwszej części sagi, ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 70%
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych