Gra wideo

2002
8,0 5 722
oceny
8,0 10 5722
345
chce zagrać
{"id":"607093","linkUrl":"/videogame/Hitman+2%3A+Silent+Assassin-2002-607093","alt":"Hitman 2: Silent Assassin","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/70/93/607093/7348669.2.jpg"}
Płatny zabójca zamierza odnaleźć duchownego Vittorio, który został porwany z klasztoru na Sycylii.
gatunek
premiera
wydawca
Eidos Interactive
deweloper
IO Interactive
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Hitman 2: Silent Assassin
Hitman 2: Silent Assassin (2002) Zwiastun nr 2 - Trylogia HD (polski) 1:40
Zwiastun - nr 2 - Trylogia HD (polski) - Filmweb Zwiastun wznowienia HD trzech części gier z Agentem 47 w roli głównej. W skład trylogii wchodzą: "[videogame=607095]Krwawa forsa[/videogame]", "[videogame=607094]Kontrakty[/videogame]" oraz "[videogame=607093]Silent Assassin[/videogame]". Polska premiera zaplanowana jest na 1 lutego 2013 r. a wydanie przygotowane zostało na konsole PS3 oraz Xbox 360. 

Ponury bohater gry "Hitman: Codename 47", zawodowy zabójca, w sycylijskim klasztorze usiłuje odpokutować za wszystkie popełnione w życiu grzechy. Jednak nie można tak łatwo odciąć się od swojej przyszłości. Szef rosyjskiej mafii odnajduje go i podstępem zmusza do powrotu do "pracy". Wkrótce Hitman odkrywa, że został schwytany w pułapkę.Ponury bohater gry "Hitman: Codename 47", zawodowy zabójca, w sycylijskim klasztorze usiłuje odpokutować za wszystkie popełnione w życiu grzechy. Jednak nie można tak łatwo odciąć się od swojej przyszłości. Szef rosyjskiej mafii odnajduje go i podstępem zmusza do powrotu do "pracy". Wkrótce Hitman odkrywa, że został schwytany w pułapkę. Teraz sam stał się celem dla znakomicie wyszkolonego zabójcy. Nikomu nie może ufać. Jego jedynym przyjacielem jest karabin.

studio
Eidos Interactive (wydawca) / IO Interactive (deweloper)
data produkcji
2002
kraj
tytuł oryg.
Hitman 2: Silent Assassin
inne tytuły
Manekin treningowy w ogrodzie przy Sanktuarium Gontranno jest ubrany identycznie jak postać Ivana Zilwanowicza, którą spotykamy w pierwszej części gry - "Hitman: Codename 47".
W oknach Sanktuarium Gontranno, gdzie agent 47 ma swoją kryjówkę, zamontowane są kolorowe witraże z motywami sakralnymi, jednak na jednym z nich możemy zaobserwować coś jeszcze - charakterystyczne logo Hitmana.
Podobnie jak seria ''Max Payne'', cykl pięciu gier ''Hitman'' ma w sobie to coś, co nieustannie przyciąga gracza przed ekran komputera. Sukces pierwszej części sagi, ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 70%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Zdecydowanie najlepsza część serii

  czapel3

  Genialny klimat, najlepsza muzyka, świetny system wykrywalności. To właśnie dzięki niemu gra jest tak satysfakcjonująca poruszając się nie mozna biegać i zachowywać się podejrzanie przez co jest poczucie zagrozenia. To lubię!

 • Jak dla mnie najlepsza część

  McFlyPL ocenił(a) grę na 10

  Klimat jest tak gęsty, że można go jeść jak zupę i popić solidną dawką świetnego soundtracku dopełniającego resztę. Różnorodność lokacji to po prostu mistrzostwo, Japonia, Rosja, Afganistan.. AI nie kuleje tak jak w Codename 47, poziom trudności faktycznie jest duży i to wielki plus. ... więcej

 • Klasyka , genialna gra

  MajorKK ocenił(a) grę na 10

  Gra ma swoje lata a nadal wciąga jak cholera, ma genialną muzykę i świetny klimat a mimo upływu lat grafika nie odrzuca od monitora jak dla mnie 10/10 !

 • Hitman 2: Cichy zabójca - recenzja gry

  sebogothic ocenił(a) grę na 8

  Z ulgą mogę powiedzieć, że Hitman 2 jest grą co najmniej o dwie klasy lepszą od części pierwszej. Poprawę można zauważyć w każdym aspekcie rozgrywki, co sprawia, że nawet dzisiaj można śmiało do niej powrócić. Historia zaczyna się na Sycylii, gdzie zamieszkał Agent 47 próbujący ... więcej

 • Arcydzieło gier video!

  użytkownik usunięty

  Nie ma lepszej serii gier niż Hitman... Grałem we wszystkie części (prócz jedynki) i tą grę można kupić w ciemno i grać do utraty tchu. To jest jedna z tych serii gier, które na pewno zaciekawią! A co do oceny 2 - to jest ta część, od której zacząłem przygodę z Hitmanem. I która trwa do dziś!