"American Pie 5" w drodze na ekran

Joblo / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22American+Pie+5%22+w+drodze+na+ekran-141965
"American Pie 5" w drodze na ekran
W rozmowie z "Entertainment Tonight" Tara Reid ujawniła, że trwają prace nad piątą częścią komedii erotycznej "American Pie".

Zdaniem aktorki scenariusz filmu jest "niesamowity". Niestety, na razie nie wiadomo, kiedy zostanie przeniesiony na ekran. Musimy zebrać wszystkich aktorów i zgrać nasze harmonogramy - tłumaczy Reid.

Seria "American Pie" powstaje od 1999 roku. Cykl stał się popkulturowym fenomenem i zarobił na całym świecie blisko miliard dolarów. Doczekał się również pięciu spin-offów przeznaczonych na rynek kina domowego.

Ostatnia odsłona "American Pie", którą można było zobaczyć na wielkim ekranie, miała premierę w 2012 roku. Bohaterowie spotykają się po latach podczas zjazdu absolwentów. Spotkanie uświadamia im, że choć przez ponad dekadę zmieniło się wiele, to jednak ani czas, ani odległość nie są w stanie zmienić starych nawyków. Zjazd przeradza się w szaloną imprezę.  

W obsadzie serii prócz Reid znajdują się m.in. Jason Biggs, Alyson Hannigan, Seann William Scott, Thomas Ian Nicholas, Eddie Kaye Thomas, Mena Suvari, Natasha Lyonne, Shannon Elizabeth oraz Chris Klein.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones