Chowajcie szarlotki! Będzie nowy "American Pie"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Chowajcie+szarlotki+B%C4%99dzie+nowy+%22American+Pie%22-147908
Chowajcie szarlotki! Będzie nowy "American Pie"
Komedie z kategorią R nie mają w ostatnich latach łatwego życia. Czy ten trend może odmienić odświeżenie jednej z najpopularniejszych marek komediowych? Universal 1440 Entertainment ma taką nadzieję i przygotowuje nowy film z serii "American Pie".

Świeży start znanej markiPomysłodawczynią fabuły filmu jest Sujata Day. Znacie ją przede wszystkim jako aktorkę z serialu "Niepewne". Jako reżyserka debiutowała w pełnym metrażu przed dwoma laty. Był to film obyczajowy "Definition Please".

Szczegóły fabuły są na razie trzymane w tajemnicy. Wydaje się jednak, że Day ma oryginalny pomysł na to, jak wykorzystać markę "American Pie". Projekt określany jest jako "świeży start" serii.


Nastolatki, seks i wyroby cukiernicze - przebojowa seria "American Pie"Pierwsze "American Pie" powstało 23 lata temu. Na pozór jest to kolejna komedia o wkraczaniu w dorosłość. Grupa przyjaciół zdenerwowanych faktem, że nie mogą się pozbyć znienawidzonego dziewictwa, postanawia podjąć zdecydowane kroki. Jednak, aby zamknąć niechlubny dziewiczy rozdział w swoim życiu trzeba się nieźle namęczyć: zaliczyć parę trudnych lekcji miłości i seksu, doświadczyć poniżenia i rozczarowania i ćwiczyć cierpliwość.

Niewyszukane, acz zwariowane, żarty przypadły do gustu publiczności. Pierwszy "American Pie" był wielkim kasowym przebojem, co doprowadziło do powstania kolejnych części. W "American Pie 2" i "American Pie: Wesele" pojawiła się oryginalna obsada, jednak już od "American Pie: Wakacje" mieliśmy nowych bohaterów.

W 2012 roku powróciła stara obsada w filmie "American Pie: Zjazd absolwentów", który zdawał się zamykać cykl. Jednak po ośmiu latach Universal wróciło do serii. Komedia "American Pie: Dziewczyny rządzą" nie spotkała się jednak z ciepłym przyjęciem fanów.

Zwiastun filmu "American Pie"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones