"Anyone But You": Sydney Sweeney na pierwszym zdjęciu z planu. Premiera wkrótce

Deadline, Entertainment Weekly / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Anyone+But+You%22%3A+Sydney+Sweeney+na+pierwszym+zdj%C4%99ciu+z+planu.+Premiera+wkr%C3%B3tce-152437
"Anyone But You": Sydney Sweeney na pierwszym zdjęciu z planu. Premiera wkrótce
źródło: Getty Images
autor: Stefania D'Alessandro
Sony pokazało pierwsze zdjęcie z planu "Anyone But You" – komedii romantycznej z Sydney Sweeney i Glenem Powellem w rolach głównych. Przy okazji poznaliśmy nową datę premiery. Film trafi na ekrany amerykańskich kin 22 grudnia, czyli tydzień później niż pierwotnie planowano. 

Co wiemy o "Anyone But You"? Zobacz pierwsze zdjęcie z planu


W "Anyone But You" Sydney Sweeney i Glen Powell wcielają się w Beę i Bena – dawnych kolegów z klasy, którzy przybywają do Australii, by wziąć udział w weselu wspólnych przyjaciół. Kiedy okazuje się, że zaproszone są też ich dawne sympatie, bohaterowie mimo wzajemnej niechęci postanawiają udawać parę.

Kliknij, aby powiększyć

Autorami scenariusza, luźno opartego na Szekspirowskiej komedii "Wiele hałasu o nic", są Ilana Wolpert i reżyser projektu Will Gluck. W pozostałych rolach Alexandra Shipp, GaTa, Hadley Robinson, Michelle Hurd, Dermot Mulroney, Darren Barnet i Rachel Griffiths. Sweeney pełni także obowiązki producentki wykonawczej.

Zobacz zwiastun filmu "Reality"


Niedawno mogliśmy zobaczyć Sydney Sweeney w opartym na faktach dramacie "Reality". Zobaczcie jego zwiastun: Włosy ma spięte w niedbały kok, wzrok wlepiony w monitor. Żółte trampki nie mają sznurówek, a pod białą koszulą prześwituje podkoszulek. 25-letnia Reality Winner (w tej roli gwiazda "Euforii" – Sydney Sweeney) jest młodą tłumaczką, która ma swoją rutynę. Po pracy prowadzi zajęcia jogi, robi zakupy na kolejne dni, sączy mrożoną kawę i publikuje selfie na Insta. W stresowych sytuacjach chroni się humorem. Reality jest pełna sprzeczności. Zauważają to agenci FBI, którzy przeszukują jej dom. Dziewczyna jest podejrzana o wydrukowanie tajnych dokumentów. Ona jednak zdaje się przejmować bardziej swoim kotem i psem, których stresuje obecność obcych mężczyzn.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones