"Atomic Blonde 2" powstanie dla platformy Netflix

Joblo / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Atomic+Blonde+2%22+powstanie+dla+platformy+Netflix-138478
"Atomic Blonde 2" powstanie dla platformy Netflix
W rozmowie z magazynem Total Film Charlize Theron ujawniła, że kontynuacja szpiegowskiego filmu akcji "Atomic Blonde" powstanie dla platformy streamingowej Netflix.

Zabraliśmy "Atomic Blonde 2" do nich i Scott Stuber (szef produkcji filmowej w Netfliksie) był tym naprawdę zainteresowany. Wspólnie długo rozmawialiśmy o projekcie i aktualnie trwają prace nad scenariuszem - przyznała aktorka.

W jakim kierunku może pójść fabuła sequela? - Ta postać została stworzona w taki sposób, by nie zdradzać za wiele na swój temat. Czuję, że w jej historii jest mnóstwo potencjału. Poprzeczka została zawieszona wysoko, ale jesteśmy z tego powodu podekscytowani - powiedziała Theron.

Tytułowa bohaterka "Atomic Blonde" to agentka Lorraine Broughton, klejnot koronny tajnych służb Jej Królewskiej Mości. Jest inteligentna, zmysłowa i dzika. Nie cofnie się przed niczym, by wykonać zadanie i pozostać przy życiu. Bohaterka zostaje wysłana na misję niemożliwą do Berlina. Ma wydobyć  bezcenne akta z pogrążonego w chaosie miasta. Z pomocą Davida Percivala, zawiadowcy stacji kolejowej, lawiruje tocząc najniebezpieczniejszą szpiegowską rozgrywkę.

Film trafił do kin w 2017 roku, zarabiając blisko 100 milionów dolarów przy 30-milionowym budżecie. Prócz tytułowej kreacji Theron krytycy chwalili fenomenalnie zrealizowane sceny akcji. Poniżej mała ich próbka:Theron możemy aktualnie zobaczyć w innej produkcji Netfliksa - ekranizacji komiksu "The Old Guard". TUTAJ zobaczycie wywiady z gwiazdami widowiska.

Udostępnij: