"Beverly Hills Cop: Axel Foley": Oto Eddie Murphy na pierwszym plakacie

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Beverly+Hills+Cop%3A+Axel+Foley%22%3A+Eddie+Murphy+na+pierwszym+plakacie-153267
"Beverly Hills Cop: Axel Foley": Oto Eddie Murphy na pierwszym plakacie
Netflix stopniowo dawkuje kolejne zapowiedzi produkcji "Beverly Hills Cop: Axel Foley". W listopadzie zobaczyliśmy pierwsze zdjęcie z filmu, teraz przyszła kolej na oficjalny plakat komedii. W rolę tytułowego gliniarza z Beverly Hills wciela się oczywiście Eddie Murphy, który po 30 latach wraca jako Axel Foley.

"Beverly Hills Cop: Axel Foley" - zobaczcie plakat komedii
Twórcy plakatu postawili na prostotę. Zobaczcie policyjną odznakę tytułowego bohatera filmu "Beverly Hills Cop: Axel Foley". Oto Eddie Murphy jako Axel Foley - i wszystko jasne.

O czym opowie "Beverly Hills Cop: Axel Foley"?O fabule "Beverly Hills Cop: Axel Foley" na razie nie wiadomo wiele. Axel będzie miał nowego partnera, którego zagra Joseph Gordon-Levitt. Poznamy też dorosłą córkę bohatera - w tej roli Taylour Paige.

Oprócz nowych twarzy w filmie znalazło się też miejsce dla starych znajomych. W obsadzie są m.in.: Judge Reinhold, John Ashton i Bronson Pinchot. Reżyseruje Mark Molloy.

Produkcja zadebiutuje na platformie Netflix latem 2024 roku.

Gliniarz z Beverly Hills wraca po 30 latach"Beverly Hills Cop: Axel Foley" zadebiutuje 30 lat po premierze "Gliniarza z Beverly Hills III", który wszedł do kin w 1994 roku.

Czwarta część rodziła się w wielkich bólach. Została zapowiedziana po raz pierwszy jeszcze w połowie lat 90. Potem pomysł powracał wielokrotnie, ale ostatecznie w 2019 roku Paramount poddał się. To wtedy studio odsprzedało prawa platformie Netflix.

Ale i tam projekt zaliczał wzloty i upadki. Stracił na przykład reżyserów Adila El Arbiego i Bilalla Fallaha, których skusiły oferty konkurencji, w tym "Batgirl" HBO Max (którą ostatecznie skasowano).

"Na skróty": Przypominamy oryginalnego "Gliniarza z Beverly Hills"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones