Axel Foley w tarapatach! Pierwsze zdjęcie z filmu "Gliniarz z Beverly Hills 4"

Empire Online / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Eddie+Murphy+na+oficjalnym+zdj%C4%99ciu+z+filmu+platformy+Netflix+%22Gliniarz+z+Beverly+Hills%3A+Axel+Foley%22-152945
Axel Foley w tarapatach! Pierwsze zdjęcie z filmu "Gliniarz z Beverly Hills 4"
Magazyn "Empire" rozpieszcza widzów i przedstawia premierowe zdjęcie kolejnego wyczekiwanego przez wszystkich filmu. Tym razem jest to produkcja Netfliksa "Beverly Hills Cop: Axel Foley".

Powrót "Gliniarza z Beverly Hills" po 30 latachEddie Murphy powraca jako Axel Foley w filmie, którego premiera będzie miała miejsce 30 lat po premierze "Gliniarza z Beverly Hills III".


Czwarta część rodziła się w wielkich bólach. Została zapowiedziana po raz pierwszy jeszcze w połowie lat 90. Potem pomysł powracał wielokrotnie, ale ostatecznie w 2019 roku Paramount poddał się. To wtedy studio odsprzedało prawa platformie Netflix.

Ale i tam projekt zaliczał wzloty i upadki. Stracił na przykład reżyserów Adila El Arbiego i Bilalla Fallaha, których skusiły oferty konkurencji... w tym "Batgirl" HBO Max (film, który w większości gotowy, został przez HBO skasowany).

Na pierwszym oficjalnym zdjęciu widzimy, że Axel Foley mógł się zestarzeć, ale wciąż nie stracił daru wpadania w tarapaty.


O fabule "Beverly Hills Cop: Axel Foley" na razie niewiele wiadomo. Wiemy jednak, że Axel dostał nowego partnera. Gra go Joseph Gordon-Levitt. Producent Jerry Bruckheimer twierdzi, że duet jest na ekranie przezabawny.

W nowym filmie poznamy też dorosłą córkę bohatera, która wybrała karierę obrońcy. Zagrała ją Taylour Paige.

Oprócz nowych twarzy w filmie znalazło się też miejsce dla starych znajomych. W obsadzie są m.in.: Judge Reinhold, John Ashton i Bronson Pinchot.

Przypominamy oryginalnego "Gliniarza z Beverly Hills"