"Bridgertonowie" sezon 3.: Zakochani na pierwszych zdjęciach

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Bridgertonowie%22+sezon+3.%3A+Zakochani+bohaterowie+na+pierwszych+zdj%C4%99ciach+%E2%80%93+Filmweb-151207
"Bridgertonowie" sezon 3.: Zakochani na pierwszych zdjęciach
Netflix opublikował pierwsze zdjęcia z 3. sezonu serialu "Bridgertonowie". Wiemy już, że nowy sezon nie będzie oparty na trzecim w kolejności tomie cyklu powieściowego Julii Quinn, ale na czwartym i opowie o miłosnych perypetiach Penelope Featherington (w tej roli Nicola Coughlan) z Colinem Bridgertonem (Luke Newton). Tak oboje prezentują się na zdjęciach. 


Co wydarzy się w trzecim sezonie serialu "Bridgertonowie"?


Trzeci sezon "Bridgertonów" przybliży losy Penelope Featherington (Nicola Coughlan). Po tym jak podsłuchała rozmowę Colina Bridgertona (Luke Newton), który dyskredytował ją przed swoimi przyjaciółmi, jej uczucia do niego wygasają. Bohaterka postanawia znaleźć męża, który będzie szanował jej niezależność, dzięki czemu mogłaby kontynuować swoją działalność jako Lady Whistledown. Niestety brak pewności siebie nie ułatwia jej zadania. 

Colin, który powraca z podróży, jest zaskoczony chłodnym przyjęciem ze strony Penelope – jedynej osoby, która ceniła go za to, jaki jest. Pragnąć odzyskać jej przyjaźń, pomaga jej podbudować pewność siebie, co ma ułatwić bohaterce znalezienie idealnego męża. Wkrótce zaczyna wątpić, czy jego uczucia względem Penelope to rzeczywiście tylko przyjaźń. 

Komplikują się także sprawy między Penelope a Eloise (Claudia Jessie), która znalazła nową przyjaciółkę w niespodziewanym miejscu. Utrzymanie swojego alter ego w tajemnicy będzie dla Penelope coraz trudniejsze.

Data premiery nowych odcinków nie jest na razie znana.

"Bridgertonowie" w Serial Killers


Przypominamy odcinek programu Serial Killers, w którym Julia Taczanowska i Marcin Pietrzyk omawiają drugi sezon serialu "Bridgertonowie": 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones