"Czarna owca" już w kinach!

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Czarna+owca%22+ju%C5%BC+w+kinach-143484
"Czarna owca" już w kinach!
W kinach możecie zobaczyć od wczoraj komediodramat "Czarna owca". To zabawna i wzruszająca zarazem opowieść o rodzinie, przewartościowaniu priorytetów oraz niespodziankach, jakie zsyła nam los.


Magda i Arek tworzą zgrane małżeństwo z 25-letnim stażem, opiekujące się chorym dziadkiem. Mieszkają z synem Tomkiem, który jest w długoletnim związku ze swoją dziewczyną, Asią. Pozornie wszystko jest w porządku – typowa rodzina. A jednak… Magda, nauczycielka w katolickim liceum, ukrywa przed wszystkimi fakt, że woli kobiety, Arek od dłuższego czasu nie może znaleźć pracy, a Tomek – popularny youtuber, kieruje się głównie swoim interesem. Ambaras zaczyna się, kiedy zmęczona życiem w ukryciu Magda postanawia iść za głosem serca, uruchamiając lawinę kolejnych zdarzeń. Asia zrywa z Tomkiem, dziadek znika, a Arek ma problem z posklejaniem rzeczywistości na nowo. Gdy w końcu tłumione od lat kryzysy, konflikty i pragnienia eksplodują, każdy zaczyna żyć na własny rachunek. A przynajmniej tak mu się wydaje… Czy każdy z bohaterów odnajdzie swój własny sposób na szczęście?   

Film wyreżyserował Aleksander Pietrzak ("Juliusz") według scenariusza Bartosza Kozery. Główne role zagrali Arkadiusz Jakubik, Kamil Szeptycki, Magdalena Popławska, Włodzimierz Press i Agata Różycka.

O kulisach realizacji "Czarnej owcy" dowiecie się więcej z wywiadu Łukasza Muszyńskiego z Aleksandrem Pietrzakiem:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones