"Elden Ring Shadow of Erdtree" na nowym zwiastunie

Bandai Namco Entertainment / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Elden+Ring+Shadow+of+Erdtree%22+na+nowym+zwiastunie-155719
"Elden Ring Shadow of Erdtree" na nowym zwiastunie
Bandai Namco zdaje się podgrzewać atmosferę przed premierą dodatku do ich gry z 2022 roku, “Elden Ring”. Dodatek “Shadow of the Erdtree” otrzymał niedawno zwiastun z rozgrywką, teraz przyszła kolej na wprowadzenie graczy w historię.

Opublikowany wczoraj trailer skupia się na Miquelli, jednej z najbardziej enigmatycznych postaci w grze, oraz na Krainie Cienia, wcześniej nieeksplorowanym obszarze w uniwersum “Elden Ring”. Kraina Cienia, ukazana jako miasto pod rozległym, świetlistym Erdtree, jest przedstawiona w stanie ognistego chaosu. Jak widać, graczy czeka prawdziwe ogniste widowisko.

Zobacz zwiastun "Elden Ring: Shadow of Erdtree"

W niedawno udzielonym wywiadzie dla chińskiego medium Campfire Camp prezes FromSoftware, Hidetaka Miyazaki, potwierdził, że będzie to jedyne DLC do “Elden Ring”, ponieważ twórcy nie mają planów na dodatkową zawartość.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree” zadebiutuje 21 czerwca na PC, PlayStation 4 i 5 oraz Xbox One i Series X/S. Pudełkowe wydanie gry “Elden Ring” z dodatkiem “Shadow of the Erdtree” dostępne będzie na PlayStation 5 oraz Xbox Series X i znajdzie się w nim podstawowa wersja gry “Elden Ring” na płycie oraz cyfrowa wersja dodatku “Shadow of the Erdtree”.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones