"J. Edgar" na Blu-ray i DVD

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22J.+Edgar%22+na+Blu-ray+i+DVD-84256
Film "J. Edgar" opowiada o najważniejszych wydarzeniach  z życia kontrowersyjnego dyrektora FBI: o jego walce z radykalnymi anarchistami na początku XX wieku, relacji z asystentką Helen Gandy (Naomi Watts), podszytej erotyczną fascynacją przyjaźni z wieloletnim współpracownikiem Clydem Tolsonem (Armie Hammer) oraz o najgłośniejszych sprawach kryminalnych, w które zaangażowane było FBI: walce z gangsterami (Johnem Dillingerem, Alvinem Karpisem, Machine Gun Kellym), czy schwytaniu Brunona Hauptmanna – człowieka podejrzanego o porwanie syna Charlesa Lindbergha.

Film jest już dostępny na płytach DVD i Blu-ray.

 

WYDANIE BLU-RAY I DVD.
Wydanie Blu-ray i DVD filmu "J. Edgar" na sklepowych półkach pojawi się już 13 kwietnia. Na płycie obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:

WYDANIE BLU-RAY
J. EDGAR: NAJBARDZIEJ WPŁYWOWY CZŁOWIEK NA ŚWIECIE – Clint Eastwood i Leonardo DiCaprio przedstawiają jego dogłębny i fascynujący portret. Zobacz po raz pierwszy prawdę o publicznym i prywatnym życiu jednej z najbardziej wpływowych postaci XX wieku.

WYDANIE DVD
J. EDGAR: MĘŻCZYZNA SKOMPLIKOWANY – Clint Eastwood oraz Leonardo DiCaprio przedstawiają jedną z najbardziej wpływowych postaci XX wieku. Materiał zawiera zakulisowe spojrzenie na wyzwania z jakimi trzeba było się zmierzyć podczas kręcenia filmu biograficznego.
Udostępnij: