"Jumanji: Następny poziom" już dziś w HBO GO!

https://www.filmweb.pl/news/%22Jumanji%3A+Nast%C4%99pny+poziom%22+ju%C5%BC+dzi%C5%9B+w+HBO+GO-139051
"Jumanji: Następny poziom" już dziś w HBO GO!
Grany przez Dwayne'a Johnsona bohater i grupa jego przyjaciół powracają, aby po raz kolejny wziąć udział w grze Jumanji. Kontynuacja kasowego hitu.

Znany gang (Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black i Karen Gillan) powraca do Jumanji, gdzie zasady gry niespodziewanie diametralnie się zmieniają. Przyjaciele wracają, aby uratować jednego ze swoim bliskich. Niestety, nic nie jest takie, jak im się wcześniej wydawało. Przyjdzie im stawić czoła wielu niebezpieczeństwom – od jałowych pustyń przez śnieżne szczyty gór. Pytanie tylko, czy będą w stanie wyjść z jednej z najbardziej wciągających gier świata?

Kontynuacja kinowego hitu w gwiazdorskiej obsadzie. Gwiazdami filmu są znany z serii "Szybcy i wściekli" Dwayne Johnson, Kevin Hart ("Polowanie na drużbów"), dwukrotnie nominowany do Złotego Globu Jack Black ("Szkoła rocka"), Karen Gillan ("Strażnicy Galaktyki") oraz Awkwafina ("Bajecznie bogaci Azjaci"). Sprawnie zrealizowany film akcji w reżyserii Jake'a Kasdana (serial "Californication") zarobił blisko 800 mln dolarów na całym świecie.

Oglądaj już dziś w HBO GO!
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones